Напис про мову для Януковича зафарбували

Наталка Метельницька
1 серпня 2012р. 15:26

Напис про мову для Януковича зафарбували

Послання про мову для Віктора Януковича, яке написала вночі активістка Тетяна Чорновіл, ще вранці було зафарбовано, та букви все ще розгледіти можна: «Янукович! Мова – твій вирок. НЕ підписуй!». Після цього активістку та журналістку, яка висвітлювала ці події, Наталію Соколенко, було відправлено до Вишгородського райвідділку міліції. Щодо реакції на послання, то вранці до активістки вже телефонували із прес-служби президента із запитанням, чи не потребує вона допомоги.

Фото Тетяни Чорновіл
Фото Тетяни Чорновіл


 

 


Вишгородський районний суд не побачив складу правопорушення у діях активістки Тетяни Чорновіл. «Якщо чесно, то судового засідання я не очікувала, як-не-як, а 15 днів бути під арештом не хотілося. Але якби можна було пережити це все знову, я неодмінно вчинила б так само», - говорить Тетяна Чорновіл. Загалом активістка провела у міліції та у судовій залі приблизно 6 годин.


 


Такі послання, стверджує Тетяна, найкраще доходять до президента, адже прес-конференцій він проводить обмаль. Активістка говорить, що скористувалася свої правом на свободу слова і таким чином продемонструвала свою громадянську позицію.

Це вже не перший досвід написання подібних «листів» для Тетяни Чорновіл. Приблизно на цьому ж місці у червні вона вже писала звернення із словами: «Янукович ! Руки геть від залізниці».


Теги: Чорновіл , Янукович , Київ