Громадян запрошують до Міністерства ЖКГ

Наталія Курило
7 грудня 2010р. 11:47

12 січня 2011 року ініціативна група Міністерства житлово-комунального планує на установчих зборах створити нову громадську раду для вирішення житлових питань.

"До складу громадської ради можуть бути обрані представники громадських, релігійних, благодійних організацій, професійних спілок та їх об’єднань, творчих спілок, асоціацій, організацій роботодавців, недержавних засобів масової інформації, органів самоорганізації населення та інших легальних непідприємницьких товариств і установ". - йдеться в повідомленні міністерства.

Щоб взяти участь в установчих зборах потрібно подати заяву у довільній формі, підписану керівником організації, яку ви представляєте.

До заяви потрібно додати:

- рішення керівника про делегування представника для участі в установчих зборах, засвідчене печаткою;

- біографічну довідку учасника;

- копії документів, що підтверджують легалізацію організації;

- інформація про результати діяльності організації за два останніх роки.

Документи приймаються до 3 січня 2011 року за адресою: Департамент стратегії реформування та розвитку житлово-комунального господарства, ініціативна група, вулиця Димитрова, 24 кімната 705, м. Київ, 03150

Скановані копії документів можна надіслати на електронну адресу: ustanovchi_zbory@ukr.net

Про місце проведення та час початку зборів буде повідомлено за 10 днів до дня проведення таких зборів на сайті Міністерства з питань житлово-комунального господарства.

Відповідальні особи за проведення зборів:

- Купрій Володимир Олександрович – голова ініціативної групи з проведення установчих зборів, тел.: (044) 574-64-11 kupriy@ccc.kiev.ua

- Куриленко Анастасія Миколаївна – головний спеціаліст відділу співробітництва з органами місцевого самоврядування та громадськими організаціями Департаменту стратегії реформування та розвитку житлово-комунального господарства, тел..: (044) 207-19-57 minbud2007@ukr.net

Також, до Ініціативної групи увійшли:

- Наталія Балдич, заступник генерального директора Всеукраїнської громадської організації "Інститут досліджень економіки та суспільства 21 століття";

- Тетяна Бойко, директор житлово-комунальних програм Громадянської мережі "Опора";

- Сергій Бульбас, президент Всеукраїнської асоціації приватних інвесторів житлово-комунального господарства;

- Людмила Єльчева, фінансовий директор Української  Гельсінської спілки з прав людини;

- Валерій Ковалюк, заступник голови Всеукраїнської асоціації "Укржитлоексплуатація";

- Володимир Купрій, виконавчий директор Благодійного фонду "Творчий центр ТЦК";

- Олексій Орловський, директор програм "Посилення впливу громадянського суспільства" Міжнародного фонду "Відродження";

- Наталія Олійник, директор Департаменту стратегії реформування та розвитку житлово-комунального господарства Міністерства з питань житлово-комунального господарства;

- Валентина Полтавець, виконавчий директор Асоціації малих міст України;

- Андрій Семенов, віце-президент Спілки кооператорів та підприємців;

- Ганна Цвєткова, координатор програми "Вода та санітарія" Всеукраїнської екологічної громадської організації "МАМА-86".

В понеділок президент України Віктор Янукович доручив уряду допомогти жителям гуртожитків приватизувати кімнати та захистити від виселення.

1 листопада в Кабінеті Міністрів замість міжвідомчої комісії створили робочу групу з розв’язання проблем мешканців гуртожитку і змінили її склад.

Жителі тих же гуртожитків скаржаться на те, що всі дії влади не діють.

"Я не розраховую, що це щось змінить. Ми вже рік звертаємося до влади з прохання дозволити нам діяти в запланованому напрямку. У нас був запущений проект. Була створена організація, яка займалася проблемами гуртожитків і знала, що робить. Але після зміни влади все стало", - наголосив заступник голови спілки "Столичні гуртожитки" Микола Палашко, який сам проживає у гуртожитку.

За його словами в Києві зараз лише 21 гуртожиток власники згодні передати до комунальної власності. На інших власники хочуть заробляти і надалі.