Захисник старого Києва йде в Раду

Єгор Соболєв
10 серпня 2012р. 12:49

Захисник старого Києва йде в Раду

Один з найбільших активістів в боротьбі проти варварських забудов в Києві Ігор Луценко висунувся кандидатом в депутати в 223-ому виборчому окрузі, який розташований в Шевченківському районі Києва.

"Головна мотивація – це не допустити до влади тих, хто своїми руками нищив моє місто і крав майно киян. По Шевченківському району іде Віктор Пилипишин, людина відома – "містер книгарняСяйво", "містер садиба Мурашка", та й взагалі "містер 15 вкрадених мільйонів" за версією прокуратури. Прокуратура, ж, на жаль, зі зрозумілих причин тримає Пилипишина на гачку кримінальної справи. Таким чином влада його контролює, і буде підтримувати. Тут Пилипишин = Янукович", - пояснює Ігор своє рішення у блозі.

Він закликає домогти йому в кампанії та готовий єднати зусилля з іншими кандидатами, яких вважає однодумцями: Олександра Бригінця, Олеся Донія, Тетяну Монтян, Олександра Гудиму та Олександра Дядюка. 33-річний Ігор є реальним мотором ініціативи "Збережи старий Київ" та одним з найактивінших учасників "Самоврядної альтернативної мережі". Серед його останніх справ - культурна окупація Гостинного двору та боротьба проти руйнації Андріївського узвозу.

 

Теги: Київ , Ігор Луценко , вибори