Навчальному корпусу гімназії на Подолі - бути

Максим Опанасенко
3 вересня 2012р. 10:46

Навчальному корпусу гімназії на Подолі - бути

Об'ява про продаж навчального корпусу гімназії "Межигірська" по вулиці Межигірська, 14 зникла з Інтернету, а діти спокійно продовжили своє навчання.

Про це "Свідомо" повідомила одна з викладачів гімназії.

Окрім цього, Подільська райдержадміністрація також зреагувала на наше звернення про імовірний продаж навчального корпусу в приватні руки. За повідомленням заступника голови районної адміністрації Олександра Королюка, в районі про проблему з приміщенням знають. Воно дійсно було визнане непридатним для проживання, але не переведене в нежитловий фонд.Чиновники вважають його передачу в приватні руки і спробу перепродажу - незаконною. Вони вже звернулися до районної прокуратури з вимогою скасувати рішення про продаж.

Нагадаємо, що півтора тижні тому до нас звернулися батьки і вчителі гімназії "Межигірська". Навчальний корпус по Межигірській, 14, де десятки років проводили уроки іноземної мови, виставили на продаж в Інтернеті. Ми дізналися, що 21 жовтня 2010 року суддя Ващенко Господарського суду Києва постановила – визнати право власності на це приміщення за ТОВ «Кримбуд-юг». Саме вона виставила корпус на продаж. Раніше, Подільська райрада підписала з кримською фірмою договір, за яким бізнесмени приміщення на Межигірській реставрують і в той же час - залишають собі.

Теги: Київ , гімназія , Межигірська , Поділ , продаж