Приходьте дивитись фільми на березі Дніпра

Максим Опанасенко
17 вересня 2012р. 10:35

Приходьте дивитись фільми на березі Дніпра

Вас ще не повністю поглинула осіння меланхолія і по інерції хочеться довгих вечірніх прогулянок і вечірок під відкритим небом? Тоді о 18:00 вдягайтеся тепліше, запакуйте в сумку парасольку і приходьте на кіно вечірку під відкритим небом на берег Дніпра - на майданчик галереї "Арт-причал" (Набережно-Хрещатицька, причал номер 2).

Що тут буде?

Старт кінофестивалю "Кіномедіа". Організатори обіцяють гарячий чай, тістечка і кілька годин мультиків і кіно. Почнеться все із зустрічі з режисером-мультиплікатором Степаном Ковалем. Це він створив пластилінові шедеври «Йшов трамвай №9» і «Злидні». Хто не в курсі, можете передивитися прямо зараз:

За «Йшов трамвай №9» Коваль отримав гран-прі кінофестивалів «Молодість» та «Крок», а ще - завоював «Срібного ведмедя» на Берлінському кінофестивалі у 2003-му.

Далі естафету перехопить кіно. Покажуть фільм француза Жиль Паке-Бриннера «Її звали Сара». Ця картина – екранізація роману Тетяни де Росней «Ключ Сари» - розповідає про американську журналістку Джулію Джерманд. Вона живе у Франції і розслідує одну з найбільших трагедій Франції 20 століття. У 1942 році майже 13 000 евреїв зібрали на велодромі Вель Д’ів, після чого депортували в Освенцім. Наказ був відданий німцями, справа була зроблена руками французів.

Абсолютно випадково Джулія дізнається, що квартира, в якій вони живуть з чоловіком, належала депортованій єврейській сім’ї. Так журналістка дізнається про дівчинку Сару із окупованого Парижа. І починає роботу.

Вхід вільний!

 

Теги: Київ , Кіно , мультики , вечірка , open-air , Арт-причал