Янукович наказав Нацраді розібратися з ТВІ

Максим Опанасенко
18 вересня 2012р. 10:02

Президент України Віктор Янукович звернувся до Національної ради України з питань телебачення та радіомовлення з проханням терміново розібратися із ситуацією навколо телеканалу ТВі.

Про це йдеться на офіційному сайті президента.

За повідомлення, Янукович занепокоєний інформацією про перешкоджання виходу в ефір ТВІ. Одразу після звернення президента, Нацрада пообіцяла провести моніторинг провайдерів, котрі ретранслюють телеканал і заявила – сама жодного стосунку до вимкнення каналу з мереж не має.  «За нашими даними, під час розширення універсальної програмної послуги провайдери вимикають не лише ТВі. З ефіру зникли музичний та іноземний канали, кілька місцевих мовників. Ми перевіримо не лише провайдерів, які ретранслюють ТВі, а й ретранслятори по всій країні», - заявив голова Нацради Володимир Манжосов. І пообіцяв – результати моніторингу оприлюднять за два тижні.

Нагадаємо, що впродовж серпня близько 60 кабельних мереж припинили трансляцію ТВІ, де працюють десятки відомих своєю незалежністю та професіоналізмом журналістів. Минулого тижня найбільший кабельний оператор ВОЛЯ перевів канал з загальнодоступного в дорожчий пакет. Журналісти телеканалу впевнені, що відбувається це під тиском влади, зокрема – через негласні накази операторам з Національної ради телебачення та радіомовлення, яка видає їм ліцензії.

Зараз дивитись телеканал ТВі без перешкод можна в Інтернеті, або ж за допомогою супутникового тюнеру.

Теги: Київ , ТВі , Янукович , Нацрада