Нова вистава "Даху" об`єднає Шекспіра з Чеховим

Надія Яремчук
18 вересня 2012р. 21:47

Нова вистава "Даху" об`єднає Шекспіра з Чеховим

Вистава "Школа нетеатрального мистецтва", яку театр "ДАХ" готує спеціально для фестивалю сучасного мистецтва Гогольfest, поєднає п'єси Шекспіра, Йонеско, текстів Пітера Брука, Міхаїла Чехова, Кліма та інших театральних майстрів. До того ж актори репетирують оперне виконання Шекспірівського сонету номер 59 "If there be nothing new...".

Режисер Владислав Троїцький звертається до великих трагедій - "Ромео і Джульєтта", "Річард ІІІ", "Король Лір", "Макбет" та "Гамлет". Такий вибір продиктований простором промзони, де пройде фестиваль: "Я побачив, що це геніальний простір для постановки трагедії. В цьому спектаклі може реалізуватися мрія великої ролі", каже режисер. Вистава народилася після того, коли кожен з акторів запропонув уривок певного твору.

Попередньою ідеєю для спектаклю була біблейська історія про Юдиф - дівчину, яка врятувала свій народ, коли усі вже здалися. Проте героїчні мотиви цього вчинку зберігаються у новій виставі. У сплетінні текстів чути ідеї пробудження людини. Вистава складається з двох частин та буде показана 22 та 23 вересня. На неї вже можна купити квитки. Окрім постійної трупи ДАХу, у новому спектаклі участь візьмуть актор Театру на Печерську Дмитро Маліночка та колишній актор Одеського ТЮГу Євген Баль. Гогольфест стартує 21-го і триватиме до 29 вересня.

 

Фото: Ігор Бельський, група Look майстерні Олександра Ляпіна Культурного фотографічного центру PhotoCULT в рамках арт-проекту "Цезура"

 

Теги: