Дізнайтесь, що ділитиме Київрада (продовження)

Маша Землянська
19 вересня 2012р. 12:29

Земельних питань в порядку денному так багато, що вони не влізли в один матеріал. Тому Подільський, Святошинський, Солом’янський та Шевченківські райони тут.

Подільський район

Про зарахування до комунальної власності територіальної громади м. Києва прибудови (в’їзд у підвал) до нежилого будинку на вулиці Борисоглібській, 5 літ. «В» та внесення змін до рішення Київради від 23.04.2009 №338/1394.

Про зарахування до комунальної власності територіальної громади міста Києва щойно виявлених об’єктів культурної спадщини – нежитлових будинків літери «Б» і «Ж» на вулиці Волоська/Борисоглібська/Набережно-Хрещатицька, 2/21/19.

Про передачу товариству з обмеженою відповідальністю «АСТЕРІС» земельної ділянки для будівництва, експлуатації та обслуговування адміністративно-готельно-житлового комплексу будівель і споруд з апартаментами, вбудовано-прибудованими приміщеннями громадського та торговельного призначення, з підземними та наземними паркінгами зі знесенням існуючих будівель та споруд на вулиці Щекавицькій, 46 (Д-4749).

Про надання земельної ділянки Київській міській станції швидкої медичної допомоги для експлуатації та обслуговування будівель та споруд медичного закладу (підстанції швидкої медичної допомоги №7) на проспекті Свободи, 22-а (Д-4826).

Про надання Київському міському психоневрологічному диспансеру №3 земельної ділянки для експлуатації та обслуговування існуючих будівель та споруд диспансеру на вулиці Фрунзе, 51 (А-12954).

Про передачу товариству з обмеженою відповідальністю «СЕВЕН СТАЙЛ» земельної ділянки для експлуатації та обслуговування нежилого будинку-виставкового салону-магазину на вулиці Набережно-Луговій, 2 (літ В) (Д-6325).

Про передачу публічному акціонерному товариству «Спеціальне науково-реставраційне проектне будівельно-виробниче підприємство «УКРРЕСТАВРАЦІЯ» земельної ділянки для реконструкції будівлі під торговельно-офісний центр та його обслуговування з благоустроєм та гостьовою стоянкою на Контрактовій площі, 4 (Д-6522).

Про передачу товариству з обмеженою відповідальністю «ВІС Юрис» земельної ділянки для реставрації, експлуатації та обслуговування нежитлового будинку, розміщення офісів, готельно-ресторанного комплексу на вулиці Спаській, 1/2 (літера А) (Д-6283).

Про поновлення публічному акціонерному товариству тресту «Київміськбуд-1» імені М. П. Загороднього договору оренди земельних ділянок від 23.01.2006 №85-6-00245 (зі змінами) в урочищі Гончарі-Кожумяки в межах вулиць Кожумяцької, Дегтярної та Гончарної (А-17423).

Про поновлення товариству з обмеженою відповідальністю «Торгово-енергетична компанія «ЕНЕРГОІНВЕСТ» договору оренди земельної ділянки для будівництва, експлуатації та обслуговування торговельно-офісного комплексу з вбудованими приміщеннями та підземним паркінгом зі знесенням існуючих будівель на перетині вулиці Набережно-Хрещатицької та вулиці Нижній Вал (А-20159).

Про приватизацію земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вулиці Кобзарській, 57-ж (А-20081).

Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 18.06.2009 № 672/1728 та договору оренди земельних ділянок від 31.01.2004 № 85-6-00097, укладеного між Київською міською радою та відкритим акціонерним товариством трестом «Київміськбуд-1» імені М.П.Загороднього для будівництва житлових будинків з об’єктами соціально-громадського призначення в урочищі Гончарі-Кожум’яки на вулицях Воздвиженській, Гончарній, Дегтярній, Кожум’яцькій (А-20346).

Святошинський район

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю «ІЛЛІС» на перетині вулиці Чорнобильської та вулиці Ірпінської для обслуговування та експлуатації нежитлової будівлі торговельного призначення та торгових приміщень (К-19661).

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Комунальному підприємству «Київтранспарксервіс» на вулиці Жмеринській, 2 для облаштування та експлуатації відкритої автостоянки з об'єктами транспортної інфраструктури (К-19752).

Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок публічному акціонерному товариству «КИЇВЕНЕРГО» на вулиці Академіка Туполєва, 19 (літера ХІІ), вулиці Академіка Туполєва, 19 (літера ХХVI (цифра)) та на бульв. Академіка Вернадського, 79-а (літера Ж) для експлуатації та обслуговування трансформаторних підстанцій (К-19728).

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок Державному територіально-галузевому об’єднанню «Південно-Західна залізниця» на вулиці Миру, 27, вулиці Пост-Волинській, 1 для обслуговування і експлуатації будівель і споруд залізничного транспорту (К-19901).

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю «ПЛАТУМ» на проспекті Перемоги, 67 для обслуговування та експлуатації виробничих, складських та адміністративних приміщень існуючих будівель (К-19838).

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю «ВІСТАР» на проспекті Перемоги, 67 для обслуговування та експлуатації виробничих, складських та адміністративних приміщень існуючих будівель (К-19967).

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальному підприємству «Київтранспарксервіс» на перетині вулиці Жолудєва та вулиці Симиренка для облаштування, експлуатації та обслуговування відкритої автостоянки з об'єктами транспортної інфраструктури (К-19891).

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки публічному акціонерному товариству «Холдингова компанія «Київміськбуд» на вулиці Святошинській для будівництва та експлуатації житлового будинку з вбудованими нежитловими приміщеннями (К-20190).

Про передачу відкритому акціонерному товариству «Науково-виробниче підприємство «Сатурн» земельних ділянок для експлуатації та обслуговування адміністративно-виробничих та господарських будівель і споруд на проспекті Леся Курбаса, 2-б та вулиці Героїв космосу, 2-б (А-18417).

Про передачу публічному акціонерному товариству «КИЇВЕНЕРГО» земельної ділянки для експлуатації та обслуговування розподільчого пункту (РП-90) на бульв. Кольцова, 17 (Д-5475).

Про передачу публічному акціонерному товариству «КИЇВЕНЕРГО» земельної ділянки для експлуатації та обслуговування розподільчого пункту (РП-86) на вулиці Зодчих, 8 (Д-5474).

Про передачу публічному акціонерному товариству «КИЇВЕНЕРГО» земельної ділянки для експлуатації та обслуговування виробничої бази РКМ «Південний» на бульв. Ромена Роллана, 18 (Д-5027).

Про передачу публічному акціонерному товариству «КИЇВЕНЕРГО» земельної ділянки для експлуатації та обслуговування розподільчого пункту (РП-28) на вулиці Генерала Вітрука, 7-а (Д-5333).

Про передачу публічному акціонерному товариству «КИЇВГАЗ» земельних ділянок для будівництва опорного пункту аварійних бригад  ПАТ «Київгаз» на вулиці Симиренка, 11-а (Д-3740).

Про передачу товариству з обмеженою відповідальністю «АКРОПОЛІС ГРУП» земельних ділянок для експлуатації та обслуговування торговельного комплексу, благоустрою і озеленення прилеглої території на вулиці Кільцевій дорозі, 12 (нежитлові приміщення групи №1, літера "В") (А-19878).

Про передачу товариству з обмеженою відповідальністю «ЖИТЛОВО – БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ  «МРІЯ» земельних ділянок для експлуатації та обслуговування торговельного комплексу, благоустрою і озеленення прилеглої території на вулиці Кільцевій дорозі, 12 (нежитлові приміщення групи №2, літера «В») (А-19877).

Про поновлення товариству з обмеженою відповідальністю «Альма-2» договору оренди земельної ділянки для будівництва, експлуатації та обслуговування автозаправного комплексу на вулиці Героїв Космосу, 9 у від 22.09.2009 №75-6-00468 (А-18520).

Про визнання такими, що втратили чинність, рішень Київської міської ради від 27.12.07 №1637/4470 та від 23.12.10 №423/5235 та про надання статусу скверу земельній ділянці площею 0,54 га, яка розташована на перетині вулиці Героїв Космосу та проспекту Леся Курбаса.

Солом'янський район

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки обслуговуючому кооперативу «Об'єднаний кооператив по будівництву та експлуатації гаражів, стоянок - ГБК «Центр-1» на вулиці Народного ополчення, 23 для будівництва багатоповерхового паркінгу з вбудованими гаражними боксами та адміністративними приміщеннями (К-18003).

Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок публічному акціонерному товариству «КИЇВЕНЕРГО» (К-19693).

Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПУБЛІЧНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «ДОЧІРНІЙ БАНК СБЕРБАНКУ РОСІЇ» на проспекті Червонозоряному, 52 для будівництва та обслуговування адміністративної будівлі, господарських будівель та споруд (К-19562).

Про передачу товариству з обмеженою відповідальністю «МІЖНАРОДНА АГЕНЦІЯ «ДОПОМІЖНЕ МАТЕРИНСТВО» земельної ділянки для експлуатації та обслуговування адміністративного будинку на вулиці Максима Кривоноса, 19-А (А-19618).

Про передачу приватному підприємству «СЛАВІЯ» земельної ділянки для будівництва та обслуговування енергетичної інфраструктури (трансформаторної підстанції) на вулиці Зеленогірській (Д-6271).

Про передачу публічному акціонерному товариству «КИЇВЕНЕРГО» земельної ділянки для експлуатації та обслуговування трансформаторної підстанції (ТП-1941) на бульв. Івана Лепсе, 46 (літ. З) (Д-5432).

Про передачу публічному акціонерному товариству «КИЇВЕНЕРГО» земельної ділянки для експлуатації та обслуговування трансформаторної підстанції (ТП-879) на вулиці Індустріальній, 26-Б (літ. Б) (Д-5535).

Про передачу земельної ділянки публічному акціонерному товариству «КИЇВЕНЕРГО» для будівництва, експлуатації та обслуговування комплектної трансформаторної підстанції (КТП) на вулиці Криничній (в районі приватного сектора) (Д-1095).

Про передачу публічному акціонерному товариству «КИЇВЕНЕРГО» земельної ділянки для експлуатації та обслуговування розподільчого пункту (РП-308) на вулиці Героїв Севастополя, 30 (Д-5332).

Про надання державному підприємству «Український Державний розрахунковий центр міжнародних перевезень» земельної ділянки для експлуатації та обслуговування адміністративної будівлі та господарських споруд на вулиці Уманській, 5 (А-8601).

Про надання Національній академії внутрішніх справ України земельної ділянки для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового комплексу з вбудовано-прибудованими приміщеннями обслуговування та паркінгами на перетині вулиці Ернста та вулиці Пулюя (А-20079).

Про передачу товариству з обмеженою відповідальністю «ТВР ІНВЕСТ» земельної ділянки для реконструкції існуючих нежилих приміщень під оздоровчо-розважальний комплекс з об’єктами громадського харчування на бульв. Івана Лепсе,9-в (Д-3522).

Про передачу товариству з обмеженою відповідальністю «УКРТРАНСРЕЙЛ» земельної ділянки для обслуговування та експлуатації адміністративного будинку і гаража на вулиці Борщагівській, 97-б (А-15245).

Про поновлення публічному акціонерному товариству «СТАРТ» договору оренди земельної ділянки для експлуатації та обслуговування адміністративно-побутового і виробничого корпусів на бульв. Івана Лепсе, 8 (А-19492).

Про поновлення товариству з обмеженою відповідальністю «ДНІПРО» договору оренди земельної ділянки для обслуговування та експлуатації магазину-кафе на вулиці Курській,3-а (А-11796).

Про поновлення товариству з обмеженою відповідальністю «ГРАД ІНВЕСТ» договору оренди земельної ділянки для будівництва, експлуатації та обслуговування житлово-офісного комплексу з вбудовано-прибудованими торговельними приміщеннями, закладами громадського харчування та підземною автосоянкою на вулиці Миколи Островського, 40 від 01.12.2006 №79-6-00453 (А-20145).

Про передачу земельної ділянки громадянину Тугаю Володимиру Микитовичу у приватну власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вулиці Новій, 23 (А-9247).

Про визнання таким, що втратило чинність, рішення Київської міської ради від 18.12.2008 №871/871 «Про передачу акціонерному товариству «РОСИЧІ» земельної ділянки для реконструкції кварталу старої забудови на вулиці Авіаконструктора Антонова, 2/32 (квартал) (А-20012).

Про розірвання договору оренди земельної ділянки від 27.03.2005 №72-6-00336 (із змінами від 26.12.2008 №72-6-00557), укладеного між Київською міською радою та товариством з обмеженою відповідальністю «Аміста Інвест» для будівництва, експлуатації та обслуговування стартового житлового будинку з об'єктами інфраструктури та паркінгом в межах проекту реконструкції будинків старої забудови кварталу на вулиці Авіаконструктора Антонова, 2/32 (два дріб тридцять два) корп. 6 (шість) (А-20183).

Шевченківський район

Про подальше використання житлових будинків на вулиці Мала Житомирська, 12-А, 12-Б, 14-А, 14-Б.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Азербайджанської республіки Пашаєву Горхмазу Алі огли на бульв. Тараса Шевченка, 37/122 для експлуатації та обслуговування адміністративної будівлі (К-19533).

Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок публічному акціонерному товариству «КИЇВЕНЕРГО» для експлуатації та обслуговування трансформаторних підстанцій (К-19714).

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки приватному підприємству "ДАВНІЙ СВІТ" на вулиці Академіка Туполєва, 18-д для експлуатації та обслуговування оздоровчого комплексу (К-19933).

Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки підприємству дитячо-юнацькому учбово-спортивному центру профспілок м. Києва «Авангард» на вулиці Мельникова, 46 у під забудову та експлуатацію спортивної споруди (К-18127).

Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю «Компанія «Час Грінвіч» на вулиці Олеся Гончара, 43 для будівництва житлово-офісного центру (К-18091).

Про передачу земельної ділянки публічному акціонерному товариству «КИЇВЕНЕРГО» для експлуатації та обслуговування підстанції «Мотоциклетна» на вулиці Дорогожицькій, 6-А (Д-5023).

Про передачу земельних ділянок публічному акціонерному товариству «КИЇВЕНЕРГО» для експлуатації та обслуговування виробничої бази РКМ «Західний» на вулиці Довженка, 12-Б (Д-5028).

Про надання Національному педагогічному університету імені М.П. Драгоманова земельної ділянки для експлуатації та обслуговування головного навчального корпусу університету на вулиці Пирогова, 9 (Д-2906).

Про надання Міністерству внутрішніх справ України земельної ділянки для експлуатації та обслуговування гуртожитку на вулиці Молдавській, 5-а (Д-4807).

Про передачу товариству з обмеженою відповідальністю «ЛІЗКО» земельної ділянки для реконструкції, обслуговування, експлуатації адміністративної будівлі з телевізійно-студійним комплексом на вулиці Щусєва, 26 (Д-4614).

Про передачу земельних ділянок товариству з обмеженою відповідальністю «ГІЛЬДІЯ НЕРУХОМОСТІ» для будівництва, експлуатації та обслуговування автозаправного комплексу на вулиці Глибочицькій, 12 (Д-5571).

Про передачу земельних ділянок товариству з обмеженою відповідальністю «ГІЛЬДІЯ НЕРУХОМОСТІ» для будівництва, експлуатації та обслуговування автозаправного комплексу на вулиці Мельникова, 50 (Д-5572).

Про передачу товариству з обмеженою відповідальністю «К-3000 ГРУП» земельної ділянки для експлуатації та обслуговування будівель і споруд адміністративно-транспортного призначення на вулиці Сім’ї Хохлових, 8 (літ. 2 В) (А-20338).

Про передачу товариству з обмеженою відповідальністю «ЛОНДРЕКТ» земельної ділянки для експлуатації та обслуговування будівель і споруд адміністративно-транспортного призначення на вулиці Сім’ї Хохлових, 8, літ.2А, 2В (А-20336).

Про передачу товариству з обмеженою відповідальністю «ТДС ГРУП» земельної ділянки для обслуговування та експлуатації адміністративної будівлі зі складськими приміщеннями на вулиці Сім’ї Хохлових, 8, літ. «2Б» (А-20337).

Про поновлення фізичній особі - підприємцю Гусейнову Енверу Новрузовичу договору оренди земельної ділянки для експлуатації та обслуговування громадської вбиральні з надбудовою павільйону під кафе на вулиці Щербакова, 2 від 08.04.2005 №91-6-00429 (А-19800).

Про поновлення товариству з обмеженою відповідальністю «ЕЛ-Інвест» договору оренди земельної ділянки на вулиці Глибочицькій, 43 від 19.11.2008 № 91-6-00823 (А-20098).

Про поновлення гаражно-будівельному автокооперативу «ВІЛЬНИЙ» договору оренди земельної ділянки для експлуатації та обслуговування гаражів на вулиці Кудрявській, 37-41 (А-11770).

Про поновлення приватному акціонерному товариству «РАДІАНТ» договору оренди земельної ділянки для будівництва житлово-офісного комплексу з вбудованими та прибудованими приміщеннями торгово-офісного призначення, торговим центром та підземним паркінгом на вулиці Танковій, 1 та внесення змін до нього (А-20237).

Про поновлення товариству з обмеженою відповідальністю «ІНФОРМАЦІЙНО-АНАЛІТИЧНИЙ ЦЕНТР «ЛІГА» договору оренди земельної ділянки для експлуатації та обслуговування нежитлової будівлі (інженерного корпусу) на вулиці Тимофія Шамрила, 23 (А-19827).

Про поновлення товариству з обмеженою відповідальністю «КИЇВ ПОБУТСЕРВІС» договору оренди земельної ділянки для експлуатації та обслуговування нежилого будинку-підприємства по виробництву кондитерських виробів на вулиці Саратовській, 55-е від 01.06.2005 №91-6-00447 та внесення змін до нього (А-20132).

Про передачу громадянину Прокопіву Володимиру Володимировичу у приватну власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на  вулиці Лук`янівській, 45 (А-17632).

Про продаж земельної ділянки публічному акціонерному товариству «Завод «Ленінська кузня» для будівництва, експлуатації та обслуговування, виставково-торговельно-розважального центру з паркінгом на вулицях Жилянській, 107 та Симона Петлюри,32 (вулиці Комінтерну) (Є-1155).

Теги: земля , Київ