"Бориспіль" відмінив кілька рейсів через негоду

Наталія Курило
10 грудня 2010р. 15:58

В міжнародному аеропорту "Бориспіль" відмінені рейси між Києвом, Талліном, Тбілісі та Віднем через негоду у Європі.

Затримуються літаки з Москви, Дюссельдорфа, Франкфурта, Парижа, Цюриха, Варшави, Калінінграда, Пунта Кани, Сургута, Лондона, Амстердаму, Шарм-ель-Шейху та Антальї.

Також, затримується відправлення до Москви, Дюссельдорфа, Варшави та Калінінргаду.

На внутрішніх рейсах затримки з Харкова та Донецька.

Ситуація у німецьких аеропортах після негоди поступово нормалізується. У Берліні та Франкфурті-на-Майні у п'ятницю було скасовано лише 80 рейсів.

Як передає УКРІНФОРМу в берлінських аеропортах "Тегель" та "Шенефельд" скасували 35 рейсів, у міжнародному аеропорту Франкфурта - 40.

Снігопади припинилися тут ще днем раніше, однак через тривалу ожеледицю в аеропортах закінчилася спеціальна рідина, яка розчиняє лід на смугах та літаках. Тому деякі лайнери повинні чекати ще деякий час на стоянці.

Раніше у берлінських аеропортах через складні погодні умови були скасовані 350 із 700 запланованих рейсів, у Франкфурті - 484 із 1429, у тому числі регулярні рейси Міжнародної авіакомпанії України та "Люфтганзи" до Києва.

Тим часом, критичною ситуація зберігається на швидкісних автомагістралях Німеччини. А в баварських Альпах збільшується загроза снігових лавин. Сьогодні рівень небезпеки тут було підвищено до трьох за п'ятибальною шкалою.