Тимошенко написала листа Європі та українцям

Максим Опанасенко
25 вересня 2012р. 11:46

Засуджена екс-прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко написала з в’язниці звернення до європейських політиків і українців.

Свого листа вона пояснила бажанням бодай щось змінити в країні і незнанням своєї подальшої долі. В листі Тимошенко вчергове засудила політику Партії регіонів і президента Віктора Януковича, назвавши її «диктаторським режимом». «Зараз, за шість тижнів до виборів, на повну потужність працює небачена раніше за масштабом машина фальсифікації виборів в Україні. Вона включає все - від маріонеткових суддів до цілком керованої режимом Центральної виборчої комісії, від щоденного системного підкупу виборців до правил голосування і структури округів, до яких неможливо буде пробитись опозиції, «Сім’я» вже настільки все корумпувала, що нею б пишався колишній КДБ», -пише Тимошенко, – «Я ПРОШУ ДЕМОКРАТИЧНИЙ СВІТ ПІДТРИМАТИ ПОЗИЦІЮ ТИХ ПОЛІТИКІВ, ЯКІ ЗАКЛИКАЮТЬ СВІТ НЕ ОБМАНЮВАТИ СЕБЕ, НЕ ЧЕКАТИ ВІД УКРАЇНСЬКОЇ ВЛАДИ ЧЕСНОГО ПРОВЕДЕННЯ ПАРЛАМЕНТСЬКИХ ВИБОРІВ. ЦІ ВИБОРИ СФАЛЬСИФІКОВАНІ ЩЕ ДО СВОГО ПОЧАТКУ! ТРЕБА  НЕГАЙНО, ДО ВИБОРІВ ЛАМАТИ ХРЕБЕТ ДИКТАТУРІ В УКРАЇНІ, ПОКИ СФАЛЬШОВАНІ ВИБОРИ НЕ ДАЛИ ЇЙ БЕЗМЕЖНИЙ КОНТРОЛЬ! ЗАВТРА, ПІСЛЯ ПАРЛАМЕНТСЬКИХ ВИБОРІВ, БУДЕ ЗАПІЗНО! ЩЕ РАЗ ПОВТОРЮЮ: БУДЕ ЗАПІЗНО!»

Окремо Юлія Тимошенко звернулася до співвітчизників: “А ще я хочу звернутися до моїх рідних українців - як на Батьківщині, так і в усьому світі: прокиньтеся! Повстаньте! Незалежній Україні ніколи не було так важко, як зараз! В якому б куточку світу ви не були би – гуртуйтеся, знаходьте можливості для спільних дій та протестів. Звертайтеся за допомогою та підтримкою для України до урядів своїх країн. Захистіть Україну, захистіть свою землю, віддайте їй зараз частинку свого життя. Зараз вона потребує допомоги своїх синів та доньок по всьому світу”

 

Теги: Київ , Тимошенко , Янукович