Фокстрот видаляє відгуки клієнтів з власного сайту

Віталій Манько
26 вересня 2012р. 14:00

Вчора трапився прикрий випадок. Мій друг придбав у магазині Фокстрот, що розташований у ТЦ «Піраміда» на метро «Позняки», сковорідку. Дівчина-консультант, всміхнена, чемна, обслужила постійного клієнта по вищому класу. Принесла упакований товар на касу, привітала з вдалим вибором…

Яким було розчарування клієнта магазину «Фокстрот», коли вдома, замість новенької блискучої, з відкритої упаковки на нього дивилася подряпана, пригоріла, б/у сковорода!  

Річ навіть не у тому, що витрачено майже 200 гривень за товар і не про те, що цей клієнт має особливий статус у Фокстроті, що йому з магазину регулярно висилають привітання і бонуси… Спробуйте уявити, що відчуває людина, яка за власні кошти придбала собі проблему.

В той же день я залишаю на сайті Фокстроту коментар і висилаю скріншот адміністратору сторінки магазину на фейсбуці, прошу відреагувати.

Сьогодні вранці, попри песимістичні сподівання,  мій друг приніс у Фокстрот сковорідку і пояснив персоналу, що так не можна робити. Перед ним вибачились і замінили товар.

Адмін сторінки Фокстроту на фейсбуці також відреагував, приславши відповідь.


 

Але трапилося те, що й передбачав – мій відгук видалено адміністрацією Фокстроту. Отже, тепер на сайті у розділі "відгуки" нв цьому товарі стоїть заголовок "Ещё нет отзывов об этом товаре."

Менеджери виконали свою обіцянку, себто відреагували. І мабуть вже шукають нову жертву, якій, даруйте, втюхають пригорілу бляшанку замість нової сковорідки…

Дрібне шахрайство, відсутність культури бізнесу в мережі Фокстрот змусило мене порівняти цей магазин з рестораном радянських часів, в якому адміністратор вириває аркуші з книги скарг і пропозицій, аби мати хорошу репутацію.

І на останок дам пораду. Перевіряйте товар на касі. Ви не застраховані від подібних пригод в жодному магазині. Тим більше - у Фокстроті. 

 

Теги: