Мати «Барсівця»: слідчий маніпулював свідченнями

Олесь Лук'яненко
26 вересня 2012р. 14:08

Мати екс працівника "Барсу" - Андрія Дмитренка, який відмовляється визнавати, що був начебто понятим під час вилучення наркотиків міліцією, розказала судді Шевченківського суду Оксані Ретьман, що слідчий маніпулював інформацією про свідчення її сина.

Жінка пригадала, що під час служби її сина з мобільного Андрія дзвонив слідчий. Він запевняв: Андрія «дожали» і хлопець зізнався, що був понятим. А ще – усміхаючись, привітав її з Днем народження. Окрім матері «барсівця», суд слухав свідчення лікарки, яка працює у шпиталі, де Андрій перебував на стаціонарному лікуванні. Медик запевнила: навколо лікарні огорожа і КПП, а жодних повідомлень про порушення режиму входу-виходу з лікарні, в час, коли лікувався Дмитренко, не було. Ще вона додала, що у солдатів, які лікуються, забирають одяг. На заміну видають спеціальні піжами. Натомість міліціонери продовжують наголошувати, що пам’ятають Андрія і познайомились з ним під час проведення слідчих дій, де він був у якості понятого. Щоправда, деталей, про які запитували адвокати, здебільшого, не пам’ятають.

Якщо екс-"барсівець" зможе відстояти свою невинуватість у суді, то кримінальні справи мають бути порушені проти робітників міліції, які дають свідчення проти нього. Наступне судове засідання заплануване на 22 листопада.