Скандальну гімназію на Осокорках будуватимуть рік

Максим Опанасенко
28 вересня 2012р. 12:30

Багатостраждальну гімназію в новому мікрорайоні на Осокорках, котру міністр освіти Дмитро Табачник спочатку запропонував зробити російською, а потім під тиском цілої групи місцевих мешканців, Київрада проголосувала за українську мову у гімназії, будуватимуть ще цілий рік.

Про це "Свідомо" повідомила прес-служба київської мерії.

"Осокорки-Північні – зона інтенсивної житлової забудови, тому тут питання будівництва освітніх закладів стоїть досить гостро. Наразі ми реалізовуємо масштабний проект – будівництво надсучасної школи на вулиці Бориса Гмирі. Цей проект передбачає зведення фактично двох окремих приміщень для старших і для молодших класів. Основний корпус ми збудуємо до кінця поточного року, а до початку навчального року у 2013 – введемо школу в експлуатацію" - йдеться у повідомленні.

Також за повідомленням, школа матиме чітке зонування розміщення вікових груп школярів. Молодші класи матимуть додаткові, відокремлені від інших вікових груп входи до школи, тож учбові потоки та переміщення школярів під час навчання не перетинатимуться між собою.
Школа буде практично автономною у плані забезпечення комунальними послугами. У підвалі буде розміщено технічні приміщення: електрощитову, вентиляційну камеру, насосну, індивідуальний теплопункт.

Теги: Київ , гімназія , Осокорки , Табачник , КМДА