Навчайтеся за новою книгою про історію геноциду

Максим Опанасенко
28 вересня 2012р. 14:22

Навчайтеся за новою книгою про історію геноциду

Студенти гуманітарних факультетів з понеділка отримають змогу детальніше вивчити історію геноцидної політики і урядового насилля у XX столітті за новим підручником.

Її автор - Андрій Козицький, "батько" спецкурсу для студентнів Львівського національного університету Франка.

Книга має назву “Геноцид та політика масового винищення цивільного населення у ХХ ст. (причини, особливості, наслідки)”, надрукована у видавництві "Літопис", і вже рекомендована Міносвіти як посібник для студентів гуманітарних спеціальностей. Придбати її можна буде в мережі книгарень "Є", одразу після презентації книги у понеділок, 1 жовтня в "Є" на Лисенка (о 18:00).

Довідково. Посібник розповідає про масове винищення вірмен в Османській імперії, Голодомор 1932–1933 років в Україні, Голокост європейських євреїв, організоване нацистським режимом Третього райху переслідування циган, примусові переселення малих народів СРСР у роки Другої світової війни, воєнні злочини періоду Другої світової війни та перших повоєнних років, соціальні експерименти та геноцид в Камбоджі 1975–1978 років, політику “етнічних чищень” в період етнополітичних конфліктів на Балканах 1992–1999 років, геноцид 1994 року в Руанді. Окремо у книзі розглянуто ті випадки масового винищення цивільного населення, які ще не визнано геноцидом, хоча й містять виразні риси екстермінаційної політики.

 

Теги: Київ , книга , МОНМС , геноцид , політика