Читайте поезію Лесі Українки в акварелі

Софія Кущ
17 жовтня 2012р. 16:50

Читайте поезію Лесі Українки в акварелі

Центр Фулбрайта запрошує до себе у гості всіх цінителів поезії Лесі Українки. Цілий місяць тут будуть події, присвячені Лесі. Починається все виставкою акварелей Тетяни Павлик, яка вже відкрилась. У п'ятницю, 19 жовтня, о 17:00 тут буде зустріч-обговорення і читання поезії Лесі. 

"Для мене, як художниці, дуже велика честь ілюструвати Лесю Українку. Книга "Хвилі моєї туги" вийшла у видавництві "Каменяр" у Львові. І на жаль, не перевидавалася. Лесина лірика завжди була мені близькою. Її філософією я зачитувалася ще у дитячі роки, в часи навчання у художній школі, тоді ж я закохалася і в акварелі", каже Тетяна Павлик. "Надчутливе фото" (так ще називають акварель) дозволяє накладати фарби дуже тонким шаром. Тут все потрібно робити швидко, а помилки чи невпевненості пензля - одразу помітні. Працювати з аквареллю важко, можливо тому акварелісти в Україні з кожним роком "вимирають, як динозаври".

У центрі Фулбрайта виставки проходять регулярно. Основний критерій відбору художника - винятковість техніки чи теми. Адреса центру Фулбрайта: вулиця Еспланадна 20, 9 поверх. Вхід на всі заходи вільний. Детальний розклад подій тут.

Теги: арт-проекти , виставки , Свідомо , Київ , культура