Екс-депутата Лозінського почали судити за вбивство

Олександра Веснич
14 грудня 2010р. 20:15

У Дніпровському районному суді почався розгляд справи екс-БЮТівця Віктора Лозінського, якого підозрюють у вбивстві мешканця Кіровоградської області Валерія Олійника.

Як повідомляє Генеральна прокуратура, Лозінського звинувачують в умисному вбивстві, умисному середньої тяжкості тілесному ушкодженні, умисному знищенні майна, незаконному заволодінні транспортним засобом, незаконному поводженні зі зброєю.

Екс-прокурора Голованіського району Кіровоградської області Євгена Горбенка та екс-начальника Голованіського райуправління міліції Михайла Ковальського - у зловживанні службовим становищем, завідомо неправдивому показанні та приховуванні злочину, а також громадянина Василя Перепелиці у незаконному поводженні зі зброєю та приховуванні злочину.

На першому засіданні Лозінський заявив клопотання про повернення справи на додаткове розслідування, але суд вирішить клопотання на наступному засіданні.

Адвокат матері загиблого Валерія Олійника Володимир Клименко заявив, що потерпіла сторона буде вимагати 10 мільйонів гривень компенсаці моральних збитків. Щодо цього він має подати зустрічний позов.

Валерій Олійник 1954 року народження помер 16 червня 2009 року після сутички з Лозінським, Горбенком та Ковальським під час полювання на угіддях Лозінського.

3 липня 2009 року Верховна рада позбавила Лозінського депутатської недоторканності, Печерський районний суд Києва дав дозвіл на його затримання.

З 30 липня Лозінський знаходився в міжнародному розшуку і здався добровільно 1 березня 2010 року. З 3 березня він знаходиться в СІЗО.