Станцію метро "Іподром" відкрили під бійку

Олена Капустян
25 жовтня 2012р. 13:54

Станцію метро "Іподром" відкрили під бійку

Вранці відкрили станцію метро "Іподром"  на проспекті Глушкова в Голосіївському районі. Вона стала кінцевою на синій гілці. Як і на попередній станції "Виставковий центр" потяг їздитиме по одній колії в обивді сторони. Також назву станції транслітерували на англійську, як «іpodrom», англійською це звучить – айподром. Правильно написати – hippodrome.

В осени 2011 року з бюджету Києва виділили 1,7  мільярдів гривень на будівництво одразу двох станцій: "Іподром" та "Теремки". Щоправда відкриття "Теремків", що стало б рішенням транспортної проблеми жителів масиву, перенесли на півроку. 

На відкриття станції був присутній прем єр-міністр Микола Азаров. До нього прийшли місцеві мешканці,  щоб повідомити про відсутність більше місяця гарячої воли та тепла в їх будинках. За словами учасниці Вікторії Черевко, одразу ж на них напали 80 молодиків, зламали транспаранти, затиснули людей у коло та не відпускали, поки Азаров не поїхав. Міліція повідомлення людей спростовує: "Те "що люди в "спортивному" напали на киян під час зустрічі з Азаровим" не відповідає дісності". 

Теги: Іподром , метро , Київ , Азаров , бійка