На "Молодості" виграв фільм про Нью-Йорк і бабло

Софія Кущ
27 жовтня 2012р. 20:07

На "Молодості" виграв фільм про Нью-Йорк і бабло

Скіфський олень і 2,5 тисячі доларів полетять у США. У повнометражках на "Молодості" переміг фільм Адама Леона "Гони бабло". Все в жанрі Америки: велике місто - великі мрії, ще більші розчарування... "Жени бабло" - це комедія про повних невдах, друзів-графітчиків Софію і Малкольма. І абсурд життя. Як тільки ти отримуєш те, чого так довго хотів - розумієш, що зараз хочеш вже чогось наступного.

Графітчики бомблять стіни Нью-Йорка, але мріють про те, як розбомблять яблуко, що висить над бейсбольним стадіоном, коли грають Метс. Так вони вже точно стануть відомими. І тому вони готові на все... "Жени бабло" можна буде подивитися у неділю, о 11:30, в "Києві".

Ще переможці:

У короткометражках дипломи отримали Денис Сполітак за фільм "Між 12 та опівніччю" та Володимир Тихий за фільм "Гамбург" з циклу "Україна Good Bye" (у всіх наших кінотеатрах "Україна Good Bye" з 1 листопада). А кращою авторкою короткометражки визнали 29-літню доньку телеведучого і шоумена Іллі Ноябрьова - Антоніну Ноябрьову (фільм "День незалежності"). Їй дістануться Скіфський олень і 2,5 тисячі доларів. Тоня часто працює у шоу-бізі, знімає кліпи для Іри Білик і "ТІК" (наприклад, "Не цілуй"), Скрібіна ("Квінти") та Олі Полякової.

У міжнародних коротких анімаціях перемогли "Цирк" (Іспанія) і "Людський фактор" (Франція). Головна відзнака і 2,5 тисячі доларів - бельгійському мультику "О, Віллі" Емми де Сваф і Марка Джеймса Роельс. Герой мультфільму хоче повернутися в дитинство і знайти спокій у відчутті природності. У цій ляльковій анімації всіх персонажів зробили з повсті (російською "войлок"). Мультики дивіться у неділю, 28 жовтня, о 18:00 у кінотеатрі "Київ".

А о 12:00 тут же покажуть кращий повнометражний фільм на думку глядачів (він і взяв приз глядацьких симпатій) - спільний проект Грузії, Франції і Люксимбургу "Усміхайтесь!". Це перша повнометражна ігрова картина режисерки Русудан Чконії, для якої вона також стала авторкою сценарію та продюсером. Головні героїні фільму – десятеро жінок, які змагаються за першість на конкурсі краси для мам, що мають більше трьох дітей. Переможниця отримає квартиру і 25 тисяч доларів. Тому боротьба дуже запекла :)

Студентський і професійний фільм:

Міжнародне журі кінопреси дало скіфського оленя Ходар Філіпіх за фільм "Прекрасна Долина".

1250 доларів і олень за фільм "Повернення". Ще 1250 доларів і ще один олень "Дорога на..." Цей же фільм, до речі, отримав приз в Каннах як найкращий студентський фільм.

Глядацьке журі вибрало голосуванням свій найкращий фільм: "Потаємна сльоза" Карло Фогеле. Олень і приз - новенька кінокамера.

Гран-прі

Гран-прі фестивалю дісталося греку Бабісу Макридісу з фільмомо "L". Крім статуетки оленя, переможцю дадуть 10 тисяч доларів. Фільм "L" про чоловіка, який постійно живе в автомобілі. І в один день його життя повністю змінюється... Цікаво, що глядацьке голосування визнало цей фільм найбільш нецікавим. у нього мінімум глядацьких балів.

Прикольно, що і на закритті "Молодості" - коли показували "L" набралося охочих тільки півзали. І більшіть до кінця фільму так і не добули... Перебігали у сусідню, де показували короткометражки.

Теги: Київ , переможці Молодості , Кіно , Куди піти