Вибори до Верховної Ради стартували

Максим Опанасенко
28 жовтня 2012р. 8:02

Вибори до Верховної Ради стартували

Вибори до Верховної Ради стартували о 08:00 (Ви ж не забули вночі перевести годинник на годину назад?).

За даними Центральної виборчої комісії, проголосувати можна до 20:00.

У Києві свій голос можна віддати на 13 округах. Найгарячіша боротьба між кандидатами, за очікуванням громадських активістів і спостерігачів, має розгорітися на окрузі №211, де балотується демальянсівець Василь Гацько (отримав підтримку від редакції провідного інтернет-порталу «Українська правда), регіонал Ігор Лисов і Сергій Терьохін від "Батьківщини", на окрузі №212, де висуваються правозахисниця Тетяна Монтян (також отримала підтримку від редакції УП), власник мережі супермаркетів Фуршет Ігор Баленко, екс-регіонал Тарас Чорновіл і бютівець Віталій Ярема. Гаряче буде на окрузі №214, звідки в Раду хочуть потрапити екс-молодокомандівець Черновецького Олесь Довгий і ударівець Віктор Чумак (отримав підтримку редакції УП), №218, де боротимуться бютівець Володимир Ар’єв, регіонал Олег Калашніков, самовисуванці Олександр Третьяков і Лев Парцхаладзе, №222, де битва розгорнеться між регіоналом Максимом Луцьким, бютівцем Дмитром Андрієвським і ударівкою Реною Назаровою і №223, де балотуються Віктор Пилипишин, ударівець Руслан Брицький і свободівець Юрій Левченко.

За даними громадянської мережі ОПОРА, що традиційно моніторить виборчий процес в країні, в Києві найпробленішим округом є 214-й (Довгий і Чумак). Тут відрив між головними суперниками дуже незначний. Такої ж думки і редакція «Свідомо», тому наш журналіст буде присутнім в штабі одного з кандидатів для отримання найшвидшої інформації про порушення. Також наші журналісти будуть у штабах в округах №222 (Назарова, Луцький і Андрієвський) і №211 (Гацько, Баленко, Чорновіл і Ярема).

Інформацію про порушення ми також отримуватимемо з самих округів, де спостерігатимуть за виборчим процесом наші друзі з громадянського руху «Відсіч». Ви також можете повідомити нас про побачене порушення. Для цього пишіть на info.svidomo@gmail.com чи дзвоніть – 093 414 99 02.

 

Теги: Верховна Рада , вибори , Київ