В Голосієво готують фіолетову «косинку»

Галина Танай
28 жовтня 2012р. 15:44

В Голосієво готують фіолетову «косинку»

На Голосіївській вулиці виборча комісія припасла  ручки з фіолетовими стрічками. На думку спостерігачів, так готуються допомогти  проголосувати тим, хто без прописки. На дільниці кажуть – стрічки намотали, щоб люди казенні ручки додому не тягли.

Як говорить спостерігач Аліса Сєрова, вранці на дільницю № 13 заходив представник Партії Регіонів з пакетом. У пакеті були перев’язані ручки. На думку Сєрової,  це готують технологію фальсифікації «косинка». На дільниці є люди з яскравою прикметою – наприклад, стрічкою. До них підходять громадяни без прописки. В паспорті має лежати іконка – це пароль. Такій людині видають бланк, і вона голосує, за кого треба.  Голова дільниці Людмила Cотникова підготовку фальсифікації заперечує. Каже, стрічки пов’язали,  щоб виборці не забирали з собою ручки.  Ідея вберегти канцприладдя належить секретарю дільниці Зинаїді Сєровій. А стрічки фіолетові, бо цього кольору нема в символіці жодної з партій. На питання журналістів, чому ж перев’зана тільки частина ручок, на дільниці відповісти не змогли.

Схожий випадок був на Оболоні. Там на дільниці сиділи люди в чорному, з чорними стрічками. До них так само підходили люди без прописки, з іконкою в паспорті.  

Теги: Київ , вибори , фальсифікації , Голосієво , косинка