Дізнайтесь, що ділитиме Київрада (продовження)

Маша Землянська
30 жовтня 2012р. 19:04

Дізнайтесь, що ділитиме Київрада (продовження)

Земельних питань в порядку денному так багато, що вони не влізли в один матеріал. Тому Подільський, Святошинський, Солом’янський та Шевченківські райони тут.

Подільський район

Про внесення змін до рішення Київради від 29.10.2009 №536/2605 «Про передачу у власність благодійному фонду «Рятівник України» будинку на вулиці Ярославській, 3/1, літера «А» (№29/231-1082/ПР від 03.08.2012).

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки публічному акціонерному товариству «КИЇВЕНЕРГО» на вулиці Оболонській, 29 (літера Р)  для експлуатації та обслуговування трансформаторної підстанції (ТП-3502) (К-19615).

Про приватизацію земельних ділянок для будівництва і обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд  (А-19999).

Про включення до комунальної власності територіальної громади міста Києва щойно виявлених об’єктів культурної спадщини нежитлових будинків (літери «Б» і «Ж») на вулиці Волоській/ Борисоглібській/ Набережно-Хрещатицькій, 2/21/19 (№29/231-1234/ПР від 07.09.2012).

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальному підприємству «Київтранспарксервіс» на перетині вулиці Маршала Гречка та проспекті Правди  для влаштування, експлуатації та обслуговування відкритої автостоянки з об'єктами транспортної інфраструктури (К-20078).

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю «Автек-Брок» на вулиці Оленівській, 3 / вулиці Костянтинівській, 71 (літера «М»)  для будівництва і подальшої експлуатації виробничо-складської будівлі з адміністративними та складськими приміщеннями (К-18660).

Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки малому підприємству «Русанів» на проспекті Свободи, 2 (літера Д)  для експлуатації та обслуговування торговельно-розважального комплексу (К-17603).

Про передачу товариству з обмеженою відповідальністю «ІНФОКС» земельної ділянка для обслуговування та експлуатації адміністративних будівель на вулиці Рилєєва, 10а  (7293).

Про передачу громадянину Воронову Ігорю Олексійовичу земельної ділянки для експлуатації та обслуговування адміністративно-виробничих та господарських будівель на вулиці Фрунзе, 35  (А-19854).

Про надання Головному управлінню Міністерства внутрішніх справ України в місті Києві земельної ділянки для експлуатації елінгу мотокатерів на вулиці Електриків (півострів Рибальський)  (А-20120).

Про поновлення публічному акціонерному товариству «Український інноваційний банк» договору оренди земельної ділянки для експлуатації та обслуговування будівлі банку на вулиці Спаській, 31-а  (А-20420).

Про передачу громадянину Гераськіну Вячеславу Миколайовичу у приватну власність земельної ділянки для ведення індивідуального садівництва на вулиці Сирецькій, 72-а  (А-7772).

Святошинський район

Про надання статусу скверу земельній ділянці площею 0,4 га, яка знаходиться між будинками на вулиці Львівській, 51 та Верховинній, 80 - 80-а (кадастровий код 75:211:018). (Доп. Москаль Д.Д.)

Про надання статусу скверу земельній ділянці площею 1,22 га на перетині проспектіекту Леся Курбаса та вулиці Академіка Корольова.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки обслуговуючому кооперативу «Експлуатація індивідуальних гаражів «Перемога-2» на вулиці Тимофія Строкача, 3 для експлуатації та обслуговування гаражів (К-18314).

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПРИВАТНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «ОЛІМП-СЕРВІС» на проспекті Академіка Палладіна, 33 для будівництва, експлуатації та обслуговування автозаправного комплексу (К-20174).

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Кириловичу Миколі Леонідовичу на вулиці Булгакова, 20 для реконструкції з надбудовою під офісно-торговельну будівлю з закладами громадського харчування та приміщеннями соціально-побутового призначення (К-19787).

Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянці Балюк Юлії Олексіївні на вулиці Бударіна, 1-б для реконструкції та експлуатації нежитлової будівлі кафе-шашличної з допоміжними приміщеннями та готелю (К-19516).

Про передачу публічному акціонерному товариству «КИЇВЕНЕРГО» земельної ділянки для експлуатації та обслуговування розподільчого пункту (РП-90) на бульварі Кольцова, 17 (Д-5475).

Про передачу публічному акціонерному товариству «КИЇВЕНЕРГО» земельної ділянки для експлуатації та обслуговування розподільчого пункту (РП-86) на вулиці Зодчих, 8 (Д-5474).

Про передачу публічному акціонерному товариству «КИЇВЕНЕРГО» земельної ділянки для експлуатації та обслуговування виробничої бази РКМ «Південний» на бульварі Ромена Роллана, 18 (Д-5027).

Про передачу публічному акціонерному товариству «КИЇВЕНЕРГО» земельної ділянки для експлуатації та обслуговування розподільчого пункту (РП-28) на вулиці Генерала Вітрука, 7-а (Д-5333).

Про надання комунальному підприємству з утримання та експлуатації житлового фонду спеціального призначення «СПЕЦЖИТЛОФОНД» земельної ділянки для будівництва багатоповерхових житлових будинків з вбудованими приміщеннями громадського призначення та підземним паркінгом на вулиці Прилужній, 2 (А-19856).

Про передачу публічному акціонерному товариству «Акціонерний комерційний банк «Київ» земельної ділянки для реконструкції, експлуатації та обслуговування Святошинської філії публічного акціонерного товариства «Акціонерний комерційний банк «Київ» на вулиці Генерала Вітрука, 12» (А-6441).

Про поновлення товариству з обмеженою відповідальністю «Альма-2» договору оренди земельної ділянки для будівництва, експлуатації та обслуговування автозаправного комплексу на вулиці Героїв Космосу, 9 від 22.09.2009 №75-6-00468 (А-18520).

Про поновлення публічному акціонерному товариству «Південне управління механізації» договору оренду земельних ділянок для експлуатації та обслуговування будівель і споруд ремонтно-виробничої бази на вулиці Качалова, 5 (А-19118).

Про передачу громадянці Співак Наталії Іванівні у приватну власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вулиці Феодори Пушиної, 11-є (А-19723).

Про передачу громадянину Бараболіну Івану Валентиновичу у приватну власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вулиці Феодори Пушиної, 11-і (А-19541).

Про передачу громадянам, членам колективу індивідуальних забудовників «Чайка», у приватну власність земельних ділянок для будівництва, експлуатації та обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд на 15 км Житомирського шосе (А-17851).

Про внесення змін до договору оренди земельної ділянки акціонерному товариству холдинговій компанії «Київміськбуд» для реконструкції гуртожитку під житловий будинок з його подальшими експлуатацією та обслуговуванням на вулиці Зодчих, 50-б (А-20432).

Солом'янський район

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Литвиненку Станіславу Миколайовичу на вулиці Ватутіна, 5-Б для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (К-19499).

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянці Рибіній Єлені Петрівні на вулиці Шевченка, 152 для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (К-19193).

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальному підприємству «Київтранспарксервіс» на вулиці Миколи Островського, 48/50 для влаштування, експлуатації та обслуговування відкритої автостоянки з об'єктами транспортної інфраструктури (К-20246).

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальному підприємству «Київтранспарксервіс» на проспекті Відрадному, 46 для влаштування та експлуатації відкритої автостоянки з об'єктами транспортної інфраструктури (К-20169).

Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянам Рибидайло Наталії Володимирівні та Троценко Ганні Антонівні на вулиці Вадима Гетьмана, 46/2 для будівництва, експлуатації та обслуговування торговельно-офісного комплексу зі знесенням існуючої будівлі (К-16367).

Про передачу публічному акціонерному товариству «КИЇВЕНЕРГО» земельної ділянки для експлуатації та обслуговування трансформаторної підстанції (ТП-1941) на бульварі Івана Лепсе, 46 (літера З) (Д-5432).

Про передачу публічному акціонерному товариству «КИЇВЕНЕРГО» земельної ділянки для експлуатації та обслуговування трансформаторної підстанції (ТП-879) на вулиці Індустріальній, 26-Б (літера Б) (Д-5535).

Про передачу земельної ділянки публічному акціонерному товариству «КИЇВЕНЕРГО» для будівництва, експлуатації та обслуговування комплектної трансформаторної підстанції (КТП) на вулиці Криничній (в районі приватного сектора) (Д-1095).

Про передачу публічному акціонерному товариству «КИЇВЕНЕРГО» земельної ділянки для експлуатації та обслуговування розподільчого пункту (РП-308) на вулиці Героїв Севастополя, 30 (Д-5332).

Про передачу товариству з обмеженою відповідальністю «Кий буд» земельної ділянки для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового будинку на бульварі Івана Лепсе, 7-г (літера «А») у Солом’янському районі містіКиєва (А-19842).

Про передачу земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю «ГРІВЛАД» для експлуатації та обслуговування торговельно-офісного центру з комплексом громадського обслуговування і гостьовою автостоянкою на вулиці Борщагівській, 154-а (А-20095).

Про надання Державному підприємству «Чайка» земельної ділянки для будівництва, експлуатації та обслуговування житлово-офісного комплексу з підземним паркінгом на вулиці Гарматній, 38 (А-8089).

Про передачу земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю «ВИДАВНИЦТВО «ВЕЧІРНЯ ЗОРЯ» для завершення будівництва, експлуатації та обслуговування житлово-готельного комплексу з вбудовано-прибудованими приміщеннями, книжковим магазином, спортивним містечком та паркінгом на перетині вулиці Уманської та Чоколівського бульвару (А-20078).

Про поновлення товариству з обмеженою відповідальністю «ДНІПРО» договору оренди земельної ділянки для обслуговування та експлуатації магазину-кафе на вулиці Курській,3-а (А-11796).

Про передачу громадянці Терещенко Світлані Миколаївні земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у провулку Совському, 33 (А-9415).

Про передачу громадянці Скибі Світлані Миколаївні у приватну власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вулиці Сумській, 20-Г (А-11371).

Про передачу громадянам Пащенко Валентині Петрівні та Чернову Анатолію Леонідовичу у спільну часткову власність земельної ділянки для ведення індивідуального садівництва на вулиці Огородній, 10 (А-19741).

Про розірвання договору оренди земельної ділянки від 27.03.2005 №72-6-00336 (із змінами від 26.12.2008 №72-6-00557), укладеного між Київською міською радою та товариством з обмеженою відповідальністю «Аміста Інвест» для будівництва, експлуатації та обслуговування стартового житлового будинку з об'єктами інфраструктури та паркінгом в межах проекту реконструкції будинків старої забудови кварталу на вулиці Авіаконструктора Антонова, 2/32 (два дріб тридцять два) корп. 6 (шість) (А-20183).

Шевченківський район

Про передачу у власність Свято-Покровського жіночого монастиря Київської єпархії Української православної церкви в місті Києві будівель і споруд у провулку Бехтерівському, 15 (№29/231-1373/ПР від 02.10.2012).

Про зарахування до комунальної власності територіальної громади міста Києва нежитлового приміщення у провулку Бехтерівському, 15 (№29/231-1479/ПР від 16.10.2012).

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки приватному підприємству «ДАВНІЙ СВІТ» на вулиці Академіка Туполєва, 18-д для експлуатації та обслуговування оздоровчого комплексу (К-19933).

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку «ЗАМОК» на вулиці Ярославів Вал, 1 для експлуатації та обслуговування житлового будинку з вбудованими приміщеннями (К-20065).

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянці Мележик Людмилі Миколаївні на вулиці Кудрявській, 23 літера З для експлуатації та обслуговування нежитлової офісної будівлі (К-18500).

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю «ПРОІНВЕСТ СЕРВІС» на вулиці Володимирській, 57-б для реконструкції, експлуатації та обслуговування адміністративної будівлі (К-20473).

Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки підприємству дитячо-юнацькому учбово-спортивному центру профспілок місті Києва «Авангард» на вулиці Мельникова, 46  під забудову та експлуатацію спортивної споруди (К-18127).

Про передачу земельної ділянки публічному акціонерному товариству «КИЇВЕНЕРГО» для експлуатації та обслуговування підстанції «Мотоциклетна» на вулиці Дорогожицькій, 6-А  (Д-5023).

Про передачу земельних ділянок публічному акціонерному товариству «КИЇВЕНЕРГО» для експлуатації та обслуговування виробничої бази РКМ «Західний» на вулиці Довженка, 12-Б (Д-5028).

Про передачу товариству з обмеженою відповідальністю «САЛЬСАБІЛЬ» земельної ділянки для будівництва та експлуатації нежитлового будинку з адміністративно-офісними приміщеннями та підземним паркінгом на вулиці Обсерваторній, 6 (Д-5566).

Про поновлення публічному акціонерному товариству «Холдингова компанія «Київміськбуд» договору оренди земельної ділянки для будівництва житлових будинків з підземними гаражами та об'єктами соціально-побутової сфери в кварталі, обмеженому вулицями Павлівською, В'ячеслава Чорновола та Златоустівською та внесення змін до нього (А-19770).

Про поновлення публічному акціонерному товариству «Холдингова компанія «Київміськбуд» договору оренди земельної ділянки для будівництва житлових будинків з підземними гаражами та об'єктами соціально-побутової сфери в кварталі, обмеженому вулицями Полтавською, Дмитрівською, Річною, Златоустівською та В'ячеслава Чорновола  та внесення змін до нього (А-19771).

Про поновлення публічному акціонерному товариству «Холдингова компанія «Київміськбуд» договорів оренди земельних ділянок для будівництва житлових будинків з підземними гаражами та об'єктами соціально-побутової сфери в кварталі, обмеженому вулицями В'ячеслава Чорновола, Полтавською та Дмитрівською та внесення змін до них (А-19773).

Про поновлення акціонерному товариству закритого типу «ДІЖИТЕК-СЕРВІС» договору оренди земельної ділянки для реконструкції, експлуатації та обслуговування адміністративного будинку з влаштуванням автостоянки на вулиці Ризькій, 8а (А-15871).

Про поновлення фізичній особі - підприємцю Гусейнову Енверу Новрузовичу договору оренди земельної ділянки для експлуатації та обслуговування громадської вбиральні з надбудовою павільйону під кафе на вулиці Щербакова, 2  від 08.04.2005 №91-6-00429 (А-19800).

Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 12.07.2007 №1150/1811 «Про надання земельної ділянки комунальному підприємству «Генеральна дирекція Київської міської ради з обслуговування іноземних представництв» для будівництва, експлуатації та обслуговування будинків і споруд дипломатичного представництва, житлового комплексу для дипломатів та адміністративного будинку ГДІП з підземним паркінгом на вулиці Танковій, 4-6» (A-20433).

Про розгляд протесту заступника прокурора міста Києва від 28.01.2011 №05/4-26вих-11 на результати голосування пленарного засідання сесії Київської міської ради від 16.12.10 щодо прийняття рішення про передачу товариству з обмеженою відповідальністю «ЄВРООФІСБУД» земельної ділянки площею 0,07 га на вулиці Стрітенській, 10.

Теги: Київрада , земля , Київ