Дізнайтесь, що у Вашому районі ділитиме Київрада

Маша Землянська
30 жовтня 2012р. 19:07

Дізнайтесь, що у Вашому районі ділитиме Київрада

Біля Вашого будинку ще є дитячий майданчик чи невеличкий парк? А будівельники туди ще не навідувались? 1-го листопада, у четвер депутати вирішуватимуть, яку землю у киян забрати, а яку повернути.

У порядку денному величезна кількість земельних питань. Ми навмисно розбили їх по районах, щоб Вам легше було пошукати - чи немає планів на землю поруч з Вашим будинкомісті

Голосіївський район

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки публічному акціонерному товариству «КИЇВЕНЕРГО» на вулиці Великій Васильківській, 94-96 для експлуатації та обслуговування трансформаторної підстанції (ТП-3401) (К-19686). ("Свідомо" залишає номер справи, щоб її було легше впізнати на голосуванні)

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки публічному акціонерному товариству «Акціонерна компанія «Київводоканал» на вулиці Ямській, 48-а, 48-б для будівництва, реконструкції та експлуатації адміністративних будівель та допоміжних споруд (К-19897).

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Службі безпеки України на вулиці Полковника Потєхіна, 9 для будівництва житлових будинків (К-19988).

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гаражно-будівельному кооперативу «Ядерник» на вулиці Лисогірській, 8 для експлуатації та обслуговування гаражів (К-18665).

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянці Філіпповій Любові Павлівні на вулиці Деміївській, 12 для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (К-19321).

Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальному підприємству «Київський метрополітен» на проспектіекті 40-річчя Жовтня для будівництва житлового будинку (за Програмою будівництва (придбання) доступного житла у місті Києві на 2010-2017 роки) (К-17925).

Про передачу публічному акціонерному товариству «КИЇВЕНЕРГО» земельної ділянки для експлуатації та обслуговування розподільчого пункту (РП-137) на вулиці Метрологічній, 4 (літера К) (Д-5322).

Про передачу земельної ділянки публічному акціонерному товариству «КИЇВЕНЕРГО» для будівництва, експлуатації та обслуговування комплектної трансформаторної підстанції (КТП) на вулиці Залужній, 4-А (А-7562).

Про передачу земельної ділянки публічному акціонерному товариству «КИЇВЕНЕРГО» для будівництва, експлуатації та обслуговування комплектної трансформаторної підстанції (КТП) на вулиці Бродівській (А-7594).

Про надання Державній митній службі України земельної ділянки для експлуатації та обслуговування адміністративного будинку на вулиці Саксаганського, 66 (Д-5760).

Про надання земельної ділянки Державному територіально-галузевому об’єднанню «Південно-Західна залізниця» для обслуговування та експлуатації будівель і споруд залізничного транспорту на проспекті Науки (А-19646).

Про надання земельної ділянки Державному територіально-галузевому об’єднанню «Південно-Західна залізниця» для обслуговування та експлуатації будівель і споруд залізничного транспорту станції Петра Кривоноса (А-19554).

Про передачу товариству з обмеженою відповідальністю «Буд технології» земельної ділянки для будівництва житлового комплексу з вбудованими і прибудованими соціально-побутовими приміщеннями та паркінгом на вулиці Онуфрія Трутенка, 3 (Д-6577).

Про надання комунальному підприємству «Київський метрополітен» земельних ділянок для експлуатації та обслуговування об'єктів дільниці Куренівсько-Червоноармійської лінії метрополітену від станції «Либідська» до станції «Виставковий центр» на відрізку від станції «Васильківська» до станції «Виставковий центр» (Д-6117).

Про передачу комунальному підприємству «Київський метрополітен» земельних ділянок під влаштування будівельних майданчиків для будівництва дільниці Куренівсько-Червоноармійської лінії метрополітену від станції «Виставковий центр» до Одеської площі на відрізку від станції «Виставковий центр» до станції «Теремки» (А-19863).

Про передачу земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю «Червонозоряне» для реконструкції з надбудовою нежитлового будинку під адміністративну будівлю на проспекті Червонозоряному, 119 (Д-6106).

Про поновлення публічному акціонерному товариству «Торговельно-підприємницький центр» договору оренди земельної ділянки для експлуатації та обслуговування майнового комплексу на вулиці Васильківській, 34 від 01.12.2006 № 79-6-00453 (А-19236).

Про поновлення товариству з обмеженою відповідальністю «КАРАРА» договору оренди земельної ділянки для експлуатації та обслуговування виробничої будівлі та допоміжних споруд на вулиці Промисловій, 4-б (А-19754).

Про поновлення товариству з обмеженою відповідальністю «Будівельне об'єднання «МРІЯ» договору оренди земельної ділянки для будівництва житлового будинку з вбудовано-прибудованими приміщеннями побутового обслуговування та паркінгом на вулиці Боженка, 32  (А-20138).

Про передачу громадянці Безпечній Ользі Павлівні у приватну власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вулиці Лазурній, 20  (А-3574).

Про передачу громадянці Кононенко Валентині Миколаївні у приватну власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вулиці Боровій, 17-а  (А-3818).

Про передачу громадянці Черних Наталії Вікторівні у приватну власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вулиці Гвардійській, 5/7а  (А-18080).

Про передачу громадянці Ячній Аллі Леонідівні у приватну власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вулиці Бродівській, 155-а  (А-15934).

Про передачу громадянину Сплодителю Андрію Вікторовичу у приватну власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вулиці Цілинній, 42-в  (А-7262).

Про передачу земельної ділянки громадянці Мізь Наталії Олександрівні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у провулку Райгородському, 5  (А-9387).

Про передачу земельної ділянки у приватну власність громадянці Блажчук Вірі Іванівні для ведення індивідуального садівництва на вулиці Трахтемирівській, 12  (А-18078).

Про приватизацію земельних ділянок для будівництва і обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд  (А-20101).

Про відмову товариству з обмеженою відповідальністю «АЛАНТ ІНВЕСТ» в поновленні договору оренди земельної ділянки для будівництва, експлуатації та обслуговування готельно-офісного комплексу з закладами дозвілля, торгівлі та паркінгами на проспекті Академіка Глушкова, 5  (А-20205).

Про відмову приватному підприємству «АЛЬТЕРНАТИВА ПЛЮС» в поновленні договору оренди земельної ділянки для будівництва. експлуатації та обслуговування готельно-офісно-торговельного комплексу з об’єктами обслуговування та вбудованою підземною автостоянкою на проспекті Академіка Глушкова, 5  (А-20204).

Дарницький район

Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок публічному акціонерному товариству «КИЇВЕНЕРГО»  для експлуатації та обслуговування трансформаторних підстанцій (К-19724).

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки публічному акціонерному товариству «КИЇВЕНЕРГО» на перетині вулиці Вишняківської та вулиці Ревуцького  для будівництва, експлуатації та обслуговування насосної станції (К-19868).

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок товариству з обмеженою відповідальністю «Мрія-інвест» на проспекті Миколи Бажана (в районі озера Вирлиця)  для будівництва, обслуговування та ремонту об’єктів інженерної, транспортної інфраструктури та дорожнього господарства (К-20162).

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Лукашевському Вячеславу Володимировичу на вулиці Маслівка, 14-в  для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (К-19508).

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянці Швидкій Людмилі Василівні на вулиці Чкалова, 31-б  для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (К-19182).

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки публічному акціонерному товариству «Холдингова компанія «Київміськбуд» на проспекті Миколи Бажана  для будівництва та експлуатації торговельного комплексу соціально-побутового призначення з паркінгом та об'єктів придорожнього сервісу (К-20203).

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальному підприємству «Житлоінвестбуд-УКБ» на вулиці Соломії Крушельницької (житловий масив Осокорки-Північні, 11 мікрорайон)  для будівництва житлових будинків, в тому числі доступного житла та будівництва загальноосвітньої школи з басейном (К-20211).

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальному підприємству «Київтранспарксервіс» на проспекті Петра Григоренка, 7  для влаштування, експлуатації та обслуговування відкритої автостоянки з об'єктами транспортної інфраструктури (К-20245).

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю «Є-ГРУП» на вулиці Ревуцького, 14  для експлуатації та обслуговування об’єкта транспортної інфраструктури (К-16525).

Про передачу земельної ділянки публічному акціонерному товариству «КИЇВЕНЕРГО» для будівництва, експлуатації та обслуговування трансформаторної підстанції «Позняки» на вулиці Здолбунівській, 15  (Д-5025).

Про передачу публічному акціонерному товариству «КИЇВЕНЕРГО» земельної ділянки для експлуатації та обслуговування ПС «Південна» на вулиці Колекторній, 1  (Д-5504).

Про передачу товариству з обмеженою відповідальністю «НАЦІОНАЛЬНА ГОРІЛЧАНА КОМПАНІЯ» земельної ділянки для експлуатації та обслуговування групи нежитлових приміщень в блоці побутового обслуговування на Дніпровській набережній, 23-в  (А-20397).

Про надання земельної ділянки Державному територіально-галузевому об'єднанню «Південно-Західна залізниця» для будівництва, обслуговування та експлуатації будівель і споруд залізничного транспорту в межах Дарницького району місті Києва (Д-6329).

Про передачу приватному акціонерному товариству «Автотранспортне підприємство «Транспортник» земельної ділянки для експлуатації та обслуговування адміністративно-виробничих будівель та споруд на вулиці Бориспільській, 9  (Д-6380).

Про передачу товариству з обмеженою відповідальністю «АТВ» земельної ділянки для експлуатації та обслуговування нежилих будівель з подальшою реконструкцією та будівництвом торговельно-розважального комплексу на вулиці Срібнокільській, 20-в  (А-20321).

Про поновлення товариству з обмеженою відповідальністю "МРІЯ-ІНВЕСТ" договору оренди земельної ділянки для благоустрою прилеглої території озера на проспекті Миколи Бажана та вулиці Ревуцького (в районі озера Вирлиця)  (А-20003).

Про поновлення фізичній особі-підприємцю Татарчук Ірині Юріївні договору оренди земельної ділянки для будівництва, експлуатації та обслуговування закладу громадського харчування-кафе з благоустроєм прилеглої території в зоні короткочасного відпочинку у кварталі 74, виділ 17 Броварського лісництва Дарницького лісопаркового господарства  (А-19992).

Про поновлення товариству з обмеженою відповідальністю «СТОЛИЦЯ» договору оренди земельної ділянки для будівництва житлово-рекреаційного комплексу з паркінгами між проспекті Миколи Бажана та вулиці Зарічною у Дарницькому районі містіКиєва (А-19711).

Про поновлення договору оренди земельної ділянки акціонерному товариству холдинговій компанія "Київміськбуд" для будівництва житлових будинків з об'єктами соціально-культурного призначення на перетині проспекті Петра Григоренка та вулиці Олександра Мишуги у 9-а мікрорайоні житлового масиву Осокорки-Північні  та внесення змін до нього (А-19007).

Про поновлення договору оренди земельної ділянки від 06.07.2004 №63-6-00141, укладеного між Київською міською радою та товариством з обмеженою відповідальністю «Видавничий Дім «СЛАЙ – УНІВЕРСАЛ» для будівництва житлового будинку на вулиці Ілліча, 17  (А-19832).

Про передачу громадянці Леоновій Ірині Анатоліївні у приватну власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вулиці Мостовій, 15-а  (А-12536).

Про передачу громадянину Дерезенку Ярославу Віталійовичу у приватну власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у провулку. Лермонтова, 26-е  (А-15614).

Про передачу громадянину Зозулю Василю Івановичу, члену садівницького товариства «Мир», земельної ділянки для ведення колективного садівництва на вулиці Садовій, 89, діл. 92  (А-15519).

Про передачу громадянці Давиденко Ользі Кузьмівні у приватну власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вулиці Березневій, 34-а  (А-13388).

Про передачу громадянці Куриленко Наталії Іванівні, члену садівничого товариства "Восход-1" Дарницького району місті Києва, у приватну власність земельної ділянки для ведення колективного садівництва на вулиці Садовій, 61, діл. 1  (8411).

Про передачу громадянину Фастовцю Вадиму Вікторовичу у приватну власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вулиці Левадній, 80-а  (А-10129).

Про передачу громадянину Луценку Віталію Степановичу у приватну власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вулиці Чехова, 9-а  (А-12627).

Про передачу громадянці Зайченко Надії Миколаївні у приватну власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вулиці Гаражній, 30  (А-6841).

Деснянський район

Про надання статусу скверу земельній ділянці в 11-ому мікрорайоні житлового масиву Вигурівщина - Троєщина, будівельні ділянки 72, 73, 74  (А-20180).

Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок публічному акціонерному товариству «КИЇВЕНЕРГО»  для експлуатації та обслуговування розподільчого пункту та трансформаторних підстанцій (К-19703).

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю «МТІ» на вулиці Віскозній, 19  для реконструкції виробничих будівель і споруд під адміністративно-складський комплекс з подальшою його експлуатацією та обслуговуванням (К-19816).

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку «СИЛУЕТ» на вулиці Оноре де Бальзака, 52/22  для експлуатації та обслуговування будинку та прибудинкової території (К-20085).

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Головному управлінню Міністерства Внутрішніх Справ України в місті Києві на перехресті вулиць Закревського, Сабурова та Електротехнічної  для будівництва, експлуатації та обслуговування Деснянського районного управління ГУ МВС України в місті Києві (К-20226).

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки приватному підприємству «СВ» на вулиці Оноре де Бальзака, 3  для експлуатації та обслуговування будівлі шиномонтажу (К-19953).

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки публічному акціонерному товариству «Акціонерний комерційний промислово-інвестиційний банк» на вулиці Миколи Закревського, 42  для реконструкції будівлі банку з подальшим будівництвом, експлуатацією та обслуговуванням загальноосвітнього навчального закладу (К-20171).

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки релігійній громаді Української Православної Церкви парафії Пресвятої Богородиці «Цілительниця» у Ватутінському районі місті Києва на вулиці Братиславській, 3  для експлуатації та обслуговування культової споруди (К-20103).

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок комунальному підприємству «Київтранспарксервіс» на вулиці Макаренка у Деснянському районі містіКиєва для влаштування, експлуатації та обслуговування відкритої автостоянки з об'єктами транспортної інфраструктури (К-19978).

Про передачу гаражно-будівельному кооперативу «ОМЕГА» земельної ділянки для експлуатації та обслуговування гаражів на вулиці Електротехнічній, 63  (А-15591).

Про передачу земельної ділянки публічному акціонерному товариству «КИЇВЕНЕРГО» для експлуатації та обслуговування ПС «Троєщина» на вулиці Миколи Закревського, 10  (Д-5476).

Про надання земельної ділянки Головному управлінню культури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) для експлуатації та обслуговування училища хореографічного мистецтва «Київська муніципальна українська академія танцю імені Сержа Лифаря» на вулиці Костянтина Данькевича, 4-а  (Д-3077).

Про поновлення гаражному кооперативу «Воскресенський-6» договору оренди земельної ділянки для обслуговування та експлуатації гаражного кооперативу на вулиці Братиславській, 54  (А-15326).

Про поновлення товариству з обмеженою відповідальністю «АВТЕХ-КОМ» договору оренди земельних ділянок для будівництва, експлуатації та обслуговування комплексу автопослуг з магазином та господарськими, офісними приміщеннями та кафе і для влаштування під'їздів на вулиці Оноре де Бальзака  (А-20327).

Про передачу громадянину Поліщуку Ігорю Анатолійовичу у приватну власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вулиці Макаренка, 15-б  (А-12247).

Про передачу громадянину Маленку Василю Миколайовичу у приватну власність земельної ділянки для ведення індивідуального садівництва на вулиці Карла Маркса, 81-б  (А-10350).

Про приватизацію земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд у Деснянському районі містіКиєва (А-20020).

Дніпровський район

Про надання статусу скверу земельним ділянкам загальною площею 0,57 га на перетині проспекті Генерала Ватутіна та бульварі Перова . (Доп. Москаль Д.Д.)

Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок публічному акціонерному товариству «КИЇВЕНЕРГО»  для експлуатації та обслуговування трансформаторних підстанцій (К-19717).

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки фізичній особі-підприємцю Букіну Євгенію Нарімановичу, малому приватному підприємству «МРІЯ», товариству з обмеженою відповідальністю «Агентство Союздрук» на вулиці Марини Раскової, 1-а  для експлуатації та обслуговування торговельного комплексу (К-19964).

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки дитячо-юнацькій хореографічній студії імені Миколи Коломійця «Щасливе дитинство» на проспекті Миру, 2/3а  для експлуатації та обслуговування дитячо-юнацької хореографічної студії імені Миколи Коломійця (К-19972).

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки приватному підприємству «Атіс-С» на вулиці Микільсько-Слобідській, 2-г (між буд-2-б та 2-в)  для завершення будівництва, експлуатації та обслуговування мінімаркету (К-18801).

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальному підприємству «Київтранспарксервіс» на вулиці Сиваській (поруч з вулиці Астраханською)  для влаштування, експлуатації та обслуговування відкритої автостоянки з об'єктами транспортної інфраструктури (К-20212).

Про передачу публічному акціонерному товариству «КИЇВЕНЕРГО» земельної ділянки для експлуатації та обслуговування підстанції «Лівобережна» на проспекті Алішера Навої, 1  (Д-4999).

Про передачу товариству з обмеженою відповідальністю «ПАНТА» земельної ділянки для обслуговування та експлуатації виробничого корпусу (нежитлового будинку) на вулиці Марини Раскової, 13  (А-19168).

Про передачу товариству з обмеженою відповідальністю «Аксен» земельної ділянки для експлуатації та обслуговування магазину на вулиці Андрія Малишка, 3-л  (А-19125).

Про надання ДЕРЖАВНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «Регіональні електричні мережі» земельної ділянки для експлуатації та обслуговування виробничо-технічної бази на бульварі Перова, 23-а  (А-5785).

Про передачу громадянці Мажаровській Людмилі Іванівні, члену садівницького товариства "Дружба", у приватну власність земельної ділянки для ведення колективного садівництва на вулиці 8-ій Садовій, діл. 2-б  (А-20295).

Про розгляд протесту заступника прокурора міста Києва від 19.07.2010 №07/4-373-вих на рішення Київради від 02.04.2009 №223/1279 «Про передачу громадянину Халецькому Василю Костянтиновичу земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вулиці Літинській, 18 ».

Про розгляд протесту заступника прокурора міста Києва від 19.07.2010 №07/4-369-вих на рішення Київради від 02.04.2009 №222/1278 «Про передачу громадянину Гергусу Сергію Миколайовичу земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вулиці Літинській, 20».

Оболонський район

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки публічному акціонерному товариству «Київенерго» на вулиці 7-а лінія Пуща-Водиця  для експлуатації та обслуговування розподільчого пункту (РП-266) (К-19763).

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки приватному підприємству «УКРЗЕРНОПРОМ» на проспекті Московському, 34а  для розміщення об’єктів транспортної інфраструктури (К-20108).

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки дошкільному навчальному закладу № 65 на вулиці Восьмого Березня, 11  для експлуатації та обслуговування будівель та споруд закладу освіти (К-19819).

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Комплексній дитячо-юнацькій спортивній школі «Пуща-Водиця» на вулиці Гамарника, 54  для експлуатації та обслуговування існуючих будівель та споруд дитячо-юнацької спортивної школи (К-20006).

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки управлінню культури, туризму та охорони культурної спадщини Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації на вулиці Маршала Малиновського, 11в  для обслуговування будівель та споруд дитячої школи мистецтв №5 (К-19976).

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки публічному акціонерному товариству "Завод «Маяк» на проспекті Московському, 8  для реконструкції та обслуговування адміністративних та виробничих будівель та споруд (К-19836).

Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки приватному підприємству «СЕЛЕНА-ІНВЕСТ» на проспекті Московському  для розміщення інфраструктури оптового ринку сільськогосподарської продукції (К-17401).

Про передачу земельної ділянки публічному акціонерному товариству «КИЇВЕНЕРГО» для експлуатації та обслуговування будівель і споруд Центральної виробничої бази на вулиці Новокостянтинівській, 20  (Д-5026).

Про передачу земельної ділянки публічному акціонерному товариству «КИЇВЕНЕРГО» для експлуатації та обслуговування розподільчого пункту (РП-131) на проспекті Оболонському, 10 (літера Б)  (Д-5454).

Про передачу земельної ділянки публічному акціонерному товариству «КИЇВЕНЕРГО» для експлуатації та обслуговування трансформаторної підстанції (ТП-2175) на вулиці Вишгородській, 36 (літераБ)  (Д-5414).

Про передачу земельної ділянки публічному акціонерному товариству «КИЇВЕНЕРГО» для експлуатації та обслуговування розподільчого пункту (РП-229) на вулиці Лебединській, 3 (літераА)  (Д-5330).

Про передачу приватному підприємству «Досвід» земельної ділянки для реконструкції нежитлового будинку КПП під торговий комплекс будівельних та господарських матеріалів на вулиці Полярній, 20 (літера "Р")  (Д-6614).

Про поновлення ПРИВАТНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО «БУДСЕРВІС» договору оренди земельної ділянки для експлуатації та обслуговування адміністративно-складських будівель і споруд на вулиці Луговій, 1-а  (А-20037).

Про поновлення публічному акціонерному товариству «Макаронна фабрика» договорів оренди земельних ділянок для експлуатації та обслуговування будівлі, споруди прирейкової бази та місця для тимчасового відстоювання автотранспорту на вулиці Заводській, 7  (А-18974).

Про поновлення публічному акціонерному товариству «ОБОЛОНЬ» договору оренди земельної ділянки на вулиці Поперечній  від 25.09.2011 №78-6-00562 та внесення змін до нього (А-19120).

Про поновлення договору оренди земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю «АКВА-ЛЮКС» на вулиці Петра Дегтяренка, 14 (А-19866).

Про поновлення Головному управлінню Міністерства внутрішніх справ України в місті Києві договору оренди земельної ділянки для будівництва житлового будинку з вбудованими приміщеннями та підземним паркінгом на вулиці Маршала Малиновського, 2-а  (А-19761).

Про поновлення товариству з обмеженою відповідальністю «КНИЖКОВИЙ РИНОК» договору оренди земельних ділянок для будівництва, експлуатації та обслуговування багатофункціонального торгово-розважального комплексу з поетапним знесенням будівель і споруд ринків і виконанням благоустрою прилеглих територій на проспекті Московському, 10  (А-19768).

Про поновлення фізичній особі-підприємцю Нагаєвській Валерії Владленівні договору оренди земельної ділянки для експлуатації та обслуговування торговельного павільйону на вулиці Маршала Малиновського, 3 (А-18340).

Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 20.09.2012 № 96/8380 «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальному підприємству «Київтранспарксервіс» на проспекті Оболонському (на перетині з вулиці Героїв Дніпра)  для надання послуг з паркування автотранспорту, будівництва, експлуатації та обслуговування багаторівневого паркінгу з об'єктами транспортної інфраструктури, приміщеннями торговельно-офісного та соціально-побутового призначення» (А-20431).

Про відмову в поновленні договору оренди земельних ділянок від 13.04.2006 №78-6-00355, укладеного між Київською міською радою та товариством з обмеженою відповідальністю «Авва-сервіс» для будівництва, експлуатації та обслуговування тимчасової відкритої автостоянки на проспекті Оболонському (біля станції метро «Героїв Дніпра»)  (А-20323).

Про внесення змін та поновлення договору оренди земельної ділянки від 25.09.2008 №78-6-00563, укладеного між Київською міською радою та закритим акціонерним товариством «Оболонь» на вулиці Павла Дибенка  (А-19119).

Печерський район

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальному підприємству виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «КИЇВСЬКЕ ІНВЕСТИЦІЙНЕ АГЕНТСТВО» у провулку Музейному, 8 для будівництва підземного паркінгу та дитячого майданчика з подальшим його благоустроєм (К-20027).

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю «ПАРКПРОЕКТІНВЕСТ» на вулиці Михайла Грушевського для реконструкції та подальшої експлуатації об’єкта рекреаційного призначення та створення озеленених територій загального користування (К-20179).

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянці Асоян Ануш Григорівні на вулиці Кутузова, 12-Б для експлуатації та обслуговування кафе (К-19751).

Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Пономаренку Василю Филимоновичу на вулиці Щорса, 27 для індивідуального гаражного будівництва (К-19861).

Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянці Кунченко Ользі Володимирівні на вулиці Звіринецькій (згідно із схемою) для ведення індивідуального садівництва (К-19335).

Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Товариству з обмеженою відповідальністю «ЧЕРВОНИЙ ХАМЕЛЕОН» на Набержному шосе, 25, літера «З» для обслуговування закладу громадського харчування (К-20177).

Про передачу земельної ділянки публічному акціонерному товариству «КИЇВЕНЕРГО» для експлуатації та обслуговування трансформаторної підстанції у провулку Музейному, 3 (Д-5019).

Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «АВТО-ІННОВАЦІЯ» земельної ділянки для будівництва, експлуатації та обслуговування комплексу будівель житлового, торговельного і офісного призначення з паркінгом на вулиці Перспективній, 3 (Д-6576).

Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «АВТО-ІННОВАЦІЯ» земельної ділянки для будівництва, експлуатації та обслуговування комплексу будівель житлового, торговельного і офісного призначення з паркінгом на вулиці Перспективній, 3 (Д-6575).

Про надання Вищому господарському суду України земельних ділянок для будівництва, експлуатації та обслуговування адміністративного будинку Вищого господарського суду України з паркінгом на перетині бульварі Дружби народів та вулиці Старонаводницької (Д-6602).

Про передачу громадянці Світовенко Наталії Миколаївні земельної ділянки для експлуатації та обслуговування нежитлової будівлі (офісно-торговельного комплексу) на вулиці Шота Руставелі, 11 (Д-6261).

Про поновлення приватному акціонерному товариству «БОЇНСЬКИЙ КОМПЛЕКС» договору оренди земельної ділянки для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового будинку з вбудованим банним комплексом і приміщеннями соціально-побутового призначення та підземним паркінгом вулиці Івана Кудрі, 26 (А-19879).

Про передачу громадянці Климентьєвій Юлії Павлівні у приватну власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вулиці Івана Фіалека, (А-18386).

Про передачу громадянам Гуржій Ользі Петрівні, Гуржій Сергію Михайловичу та Редьку Андрію Яковичу у спільну часткову власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вулиці Вільшанській, 24 (А-19988).

Про передачу громадянці Просі Любові Костянтинівні у приватну власність земельної ділянки для ведення індивідуального садівництва у провулку Вільшанському, 15/2 (А-10097).

Про передачу громадянину Суміну Едуарду Зіновійовичу у приватну власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вулиці Івана Фіалека, 1 (А-18310).

Про передачу громадянам Свиридовській Олені Миколаївні, Свиридовській Людмилі Вадимівні та Гелашвілі Лаші Нугзаровичу у спільну часткову власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у провулку Редутному, 4 (А-19989).

Про передачу громадянці Іщенко Катерині Віталіївні у приватну власність земельної ділянки для будівництва індивідуального гаража у провулку Михайла Реута, 19-а (А-18478).

Про зміну виду використання земельної ділянки Посольству Республіки Корея в Україні для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель на вулиці Мічуріна, 12, 12-а, 14, 14-а (А-20417).

Що ділитимуть у решті районів дивіться – тут

Теги: Київрада , земля , Київ