Пацієнтів з "Пирогова" - на аналізи в Корчувате

Маша Землянська
31 жовтня 2012р. 15:20

У Голосіївському районі в мікрорайоні "Пирогів" відкрили амбулаторію сімейної медицини. Щоправда, півтори тисячі її пацієнтів здавати аналізи та до спеціалістів ходитимуть в район "Корчуватого".

За підрахунками Всесвітньої організації охорони здоров’я, 80% діагнозів встановлює саме сімейний лікар. Він може замінити ціли поліклініку.

Замість того, щоб простоювати годинами в черзі до спеціаліста - Ви сміливо може зайти до свого сімейного лікаря, який знає усі ваші "слабкі місця" і отримати консультацію. Якщо лікар бачить, що обстеження не потрібне - лікує Вас сам. Якщо підозрює складнішу хворобу - направляє на діагностику, призначає потрібні аналізи або відправляє до спеціаліста. Щоправда, наразі великої різниці самі пацієнти навряд чи відчують. Адже в сімейних лікарів перейменували звичайних терапевтів та педіатрів. А професійні лікарі з такою спеціалізацією з’являться за кілька років, коли закінчать навчання. До речі, якщо Ви ще не визначились, якому сімейному лікарю довірити своє здоров’я – можете зробити це до кінця року і он-лайн