Суд ухвалив перерахунок голосів на окрузі Ляпіної

Максим Опанасенко
1 листопада 2012р. 11:09

Суд ухвалив перерахунок голосів на окрузі Ляпіної

Судді Київського окружного суду постановили Смолій, Каракашьян і Григорович – у 216-му окрузі (Дніпровський район), де після підрахунку 100% голосів переможцем стала Ксенія Ляпіна з «Батьківщини», голоси треба перераховувати.

Про це «Свідомо» повідомила прес-служба «Батьківщини». Позов з такими вимогами до суду подав суперник Ляпіної по округу – самовисуванець Олександр Супруненко (член Партії регіонів). Якщо контр-позов опозиції до Київського апеляційного суду не вдовольнять, перерахувати голоси треба буде аж на 43 дільницях з 74-х. "Батьківщина" стверджує, що судді провели закрите засідання, не зачитували рішення і просто вручили сторонам ухвалу.

Що цікаво – судді, що приймали рішення про перерахунок, вже виносили «потрібні» рішення. Так, суддя Смолій 2 грудня 2010 року дозволив знести табір підприємців на Майдані Незалежності (Податковий майдан), пославшись на небезпеки для мітингуючих при встановленні ялинки. А суддя Каракашьян у серпні відхилив позов мешканця вулиці Гоголівської проти передачи Київрадою під забудову найбільшого в кварталі дитячого майданчика. Тоді суддя визнав, що така забудова зачіпає права киянина, але вирішив, що Київрада віддала майданчик законно. Зокрема, Каракашьян не визнав порушенням, що перед рішенням не було проведено ані громадських слухань, ані експертиз, як тоді вимагав закон.

Фото - Світ24

Теги: вибори , Київ