Топ-5 "апетитних" фільмів

Галина Танай
1 листопада 2012р. 11:26

Топ-5 "апетитних" фільмів

Починається кулінарний фест «Духмяна манія». Але ви спокійно можете влаштувати його вдома. Їсти перед монітором шкідливо, але з топ-5 найапетитніших фільмів – можна :)

«Їсти, молитись, кохати» – один із найкращих фільмів Джулії Робертс. Виснажена важким розлученням Ліз розуміє: вона живе геть не так, як хоче. І вирішує провести рік у мандрах: Італія, Індія, Індонезія. Все починається з Риму… Тільки не дивіться на голодний шлунок сцену, де Джулія Робертс апетитно поїдає спагетті!

 

 «Рататуй» – оскароносний мультик про кулінара-щура Ремі. У Ремі – тонкий нюх, бездоганний смак і мрія стати ресторанним кухарем. Після поневірянь він випадково потрапляє до відомого паризького ресторану. Там, після принижень і образ, Ремі стає зіркою, зачарувавши своїм пирогом-рататуєм суворого ресторанного критика Лінгвіні. Але до хеппі-енду ще далеко, і родина Ремі спішить на допомогу…

«Велика жратва» – класика 1973 року з Марчелло Мастрояні. Важка артилерія нашого рейтингу. Четверо друзів-гурманів збираються вдома в одного з них. Запасаються смаколиками, запрошують повій і починають розвагу. Мета компанії – самогубство від переїдання…

«Джулі і Джулія» біографічна драма з Меріл Стріп. Джулі – письменниця-початківець. Її хобі – кулінарія. Якось жінці трапляється знаменита книга Джулії Чайлд «Опановуємо мистецтво французької кухні.  Джулі ставить мету – за рік приготувати 524 страви з книги Чайлд. І ризикує своїм шлюбом: їжа-їжею, а навряд чоловік оцінить цілодобову зайнятість дружини. Одночасно показують 1940-50-ті, коли кулінарка Джулія Чайлд і її чоловік-дипломат живуть у Парижі і підозрюються у пособництві комуністам.

«Шоколад» трагікомедія з Жульєт Бінош і Джонні Деппом. Маленьке французьке містечко живе своїм життям: суворі правила, походи в церкву. Коли змінюється вітер, сюди приїздить загадкова весела Віанн з донькою Анук. Віанн відкриває шоколадню. Вона вміє вгадувати бажання, і дуже скоро містечко  починає мінятись.

Теги: іжа , Кіно , Київ