Турчинов, Яценюк і Кличко, припиніть розбій!

Віталій Манько
13 листопада 2012р. 19:37

дуля
На фото - охоронці, яких, за інформацією з власних приватних джерел, делегував УДАР для спілкування с пресою на мітингу під ЦВК. Керував охоронцями актив дупутата Пашинського. Один з координаторів, Григорій Ляхович, ідентифікований.

Вчора, після мітингу під ЦВК, фото гопників було сприйнято частиною фейсбуччя, як босоту від Партії Регіонів. А у перепостах була звинувачена влада. Та й я би не одразу зорієнтувався, бо повірити у те, що журналістів били люди Пашинського і Кличка, і навіть один з керівників "Батьківщини", а потім втопили у фонтані камеру журналіста, я би не зміг. Якби це не трапилося. Нажаль, зі мною.  

ярошенко1

Активіст "Спільної Справи", Сергій Тищенко упізнав у гопнику, який виривав з моїх рук відео-камеру, керівника Донецького обласного виборчого штабу Об'єднаної опозиції "Батьківщина", Олександра Ярошенка.

ярошенко

Скріншот з сайту "Донецкие вести"

Але, нажаль, досі не ідентифікований гопник, який втопив смаррфон під час зйомок. Нижче його зображення.

176597_407543755982038_20122084_o

Пройшла доба з моменту інциденту. Яценюк і Пашинський проінформовані напряму від мене про те, що трапилося. Але не поспішають брати на себе відповідальність. Представники Удару, які, за моїми приватними джерелами, найняли гопників, аби ті охороніли мітинг опозиції під ЦВК, ніяк не відреагували на звернення, яке розповзлося по усьому фейсбуку. Натомість, мене звинуватили у брехні та провокації, а ударівець Олексій Давиденко навіть відшутковується у відповідь на підняту проблему - перешкоджання опозицією професійній діяльності журналіста - пропонує викликати абідчіка на дуель. Йому, бачите, весело. Та ні, шановні! Помиляєтесь - це не мене образили, а вас образила гопота, якій ви платили за роботу на мітингу, бо вам, а не мені доведеться тепер доводити, що ваші наміри та руки чисті. Довго ховатися від створеної вами проблеми не вийде, бо закони поширення інформації ніхто не відміняв, так само як статтю 171 КК України, яку порушили організатори та виконавці злочину.


Насправді, немає значення, якого кольору гопота - біло-блакитного чи опозиційного б'є журналістів та трощить їхні камери, топче конституцію. Закон мусить бути однаковим для всіх, а не вибірково, не на користь тим, хто відчуває власні політичні злети та моменти слави. 


За останню добу я переосмислив свою активність у медіа, яка лише протягом останніх місяців створила купу проблем регіоналам у виборчому марафоні і дала можливість більш впевнено перемогти опозиції. (хто знає більше, ніж опубліковано, той зрозуміє) Я не жалкую ні про що. І вдячний долі да те, що вона проявила сутність Олександра Бригинця, який втік, як дізнався, що мене били опозиціні гопники на мітингу, бо не захотів втручатися. Вдячний свободівцям, які навіть забули, що я робив на 223-му та 215-му округах, і зараз знизують плечима, не розуміючи, що робити у цій ситуації. Мені потрібно придумати, як захитити журналістів від гопників з БЮТу та УДАРу? Один, як виявилося був за всіх, а всі - не за одного. Прикро. Вам, дорогі опозиціонери, ніщо не заважає на найближчу політраду запросити мене і продивитися це відео, або навіть просто послухати очевидців, втановити відповідальних і публічно покарати, а також поклястися, що цього не повториться.      


Отже, організатори вчорашнього заходу не визнають своєї відповідальності за скоєне. І штовхають мене на публічні кроки, писати заяву у міліцію. Я дійсно вагався, чи варто звертатися у МВС, щоби зло було покаране (розуміючи, що міліція і справедливість - різні речі). Якось було шкода політв'язня Григорія Ляховича, який без того настраждався від режиму, а вчора, проявивши власну сутність, довів, що більш брутальний до людей і законів, ніж режим Кучми. Але хто, Григорію, тобі дозволяв нахабно порушувати закон? Керівництво - об'єднана опозиція? А якщо воно дасть вказівку вбивати журналістів, ти так само схопишся за ножа при вигляді фотокамери? Ти та твої пси, які рвали на мені одяг, читаєте закони? Ви усвідомлюєте, яку державу будуєте? Хіба хтось сумнівається, що міліція забігає швидко і встановить особистості порушників закону від опозиції? Ви свідомо це робите, щоби потім волати про політичні переслідування, на які навіть не заслужили своєю театралізованою плюшевою опозиційною діяльністю?!  

Ким би ви не були, гопники, регіоналами чи опозиціонерами, пам'ятайте статтю 171.

 Стаття 171. Перешкоджання законній професійній діяльності журналістів 
     1. Умисне   перешкоджання   законній  професійній  діяльності п- карається штрафом до п'ятдесяти  неоподатковуваних  мінімумів доходів  громадян  або  арештом  на  строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до трьох років. 
     2. Переслідування журналіста за виконання професійних обов'язків, за критику, здійснюване службовою особою або групою осіб за попередньою змовою,- карається штрафом  до  двохсот  неоподатковуваних   мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк до п'яти років,  або позбавленням права обіймати певні посади на строк до трьох років. 

P.S.

Арсенію Петровичу, Ви колись справедливо гнівались на середній палець від офіцера Кобри. А сьогодні показуєте цей непристойний жест, як незалежній журналістиці, так і вільним громадянам. Ви вчора дуже хотіли відео? Будь ласка, приємного перегляду. 

UPD. 20.11.12

Охорона мітинга виклала у мереджу кадри, да я даю здачу Віталій Корчику (а ви стоїте, як вкопані, коли вас б'є безпідставно якесь бидло?). Звісно, відеоряд, де він мене б'є, вирізано монтажером. І розпочинається кампанія "Манько провокатор". А куди поділися кадри перед тим? Не бійтеся, викладайте повну версію подій.

 


Теги: