Активістів Братства побили через табличку Мазурку

Олена Капустян
14 листопада 2012р. 15:19

Активістів Братства побили через табличку Мазурку

Бійкою з міліцією закінчилася спроба членів партії "Братство" встановити в Києві меморіальну табличку на честь Ярослава Мазурка, головного підозрюваного у справі про розстріл охоронців в торговому центрі "Караван". Про це повідомив голова "Братва" Дмитро Корчинський на своїй сторінці в Фейсбуці. Акція відбулась біля входу в торговий центр. Сама меморіальна табличка являла собою аркуш фанери з написом "У цьому магазині купував і стріляв український неогайдамак Ярослав Мазурок".

Правоохоронці оточили 15 активістів та зауважили, що "акція є несанкціонованою". Представники "братства" зауважили, що їхні дії не акція. Табличку у  присутніх відібрали, в результати чого зав'язалась сутичка. Одного із активістів "Браства" Тараса Карпюка затримали правоохоронці. 

26 вересня в столичному торгово-розважальному центрі "Караван" відвідувач, якого запідозрили у крадіжці, відкрив вогонь з вогнепальної зброї по співробітниках охорони, в результаті чого троє чоловіків загинули на місці. Сам він встиг втекти. Співробітники карного розшуку встановили особу стрілка. Ним виявився 38-річний Ярослав Мазурок. Труп підозрюваного був знайдений 7 листопада в Києві в парку Нивки. 

Теги: корчинський , Караван , Мазурок , меморіальна табличка , братство , Київ