Яблука, груші та йогурт звинувачують у болях

Маша Землянська
16 листопада 2012р. 10:20

Яблука, груші та йогурт звинувачують у болях

Яблука, груші, йогурт,цибуля, боби – потрапили у «чорний список продуктів», які викликають болі. Вся справа у певних типах цукру, які вони містять. Організму людини не завжди легко з ним впоратися.

Дієтологи з австралійського Монашського Університету розробили спеціальну дієту, що допоможе уникнути неприємностей не тільки зі шлунком, але й з рештою органів. Насамперед, підхід припускає обмеження споживання продуктів з високим вмістом вуглеводів з коротким ланцюгом і цукрових спиртів лактози – це молоко, морозиво, йогурт і сир). Далі – фруктози, це мед, яблука, манго, груші та кавун. Фруктанів – це часник, цибуля, буряк, цибуля-порей, пшениця. Галактіонівна олігосахариди - печені боби, квасоля і чечевиця. Також небезпечні поліоли – їх можна з’їсти разом з яблукам, персикам, грушами, сливами, чорносливом. і

Трохи поекспериментувавши з добровольцями, вчені констатували: методика допомагає трьом з чотирьох пацієнтів. Проте зовсім виключали фрукти та овочі з раціону не радять - в невеликій кількості вони безпечні.

Фото з сайту Cookorama.net 

 

Теги: яблука , груші , цукор , дієта , біль , шкода