З четверга в кіно"Соловей-Розбійник"з Охлобистіним

Галина Танай
21 листопада 2012р. 16:49

З четверга в кіно"Соловей-Розбійник"з Охлобистіним

Золотий револьвер, біла шкірянка і чорний-пречорний гумор. Зірка серіалу "Інтерни" Іван Охлобистін взяв до рук самурайський меч і перетворився на справжнього кримінального авторитета. 22 листопада в кінотеатрах прем'єра комедійного бойовика "Соловей-Розбійник".

Троє друзів - менеджер, бухгалтер і коваль - перекваліфіковуються в Робін Гудів. Зухвалі романтики, вони грабують багатеньких росіян і відбиваються від спецслужб на чолі з суперсекретним агентом Н7.

Сценарій фільму Охлобистін написав ще у 2004-му. За словами актора, історію про розбійника він придумав після того, як партріарх Алексій ІІ благословив його на зйомки в кино. І спочатку головного героя, Севастьяна Соловйова, мав грати Шнур із гурту "Ленінград" - усе через зайнятість Охлобистіна в "Інтернах". На зйомках Охлобистін стрибав у чоботях з металевою підошвою, стріляв по-македонськи з золотих  револьверів і проливав ріки бутафорської крові. А біле шкіряне пальто свого героя полюбив так, що досі ходить у ньому на кіношні тусівки.

 

Теги: Соловей-розбійник , Охлобистін , Кіно , Київ