Дороги за 122 мільйони для полювання Януковича

Олесь Лук'яненко
23 листопада 2012р. 15:47

На ремонт автошляхів від Києва до мисливської резиденції Віктора Януковича «Сухолуччя», а також доріг у самому лісгоспі вже витратили 122 мільйони гривень. Про це повідомляє Наші Гроші з посиланням на Вісник державних закупівель.

Служба автомобільних доріг у Київській області 16 листопада уклало договори роботи в рамках ремонту автодоріг до мисливської резиденції президента Віктора Яновича «Сухолуччя» загальною вартістю 5,54 мільйони гривень, відремонтувати планують 15,2 кілометри дороги. Виконуватимуть роботи дві фірми Акціонерне товариство «Броварське шляхово-будівельне управління № 50», яке отримає 240 тисяч гривень за ремонт 5,2 кілометра, а іншу частину відремонтує підприємство «Автомагістраль» і отримає 5,3 мільйони гривень.

Влiтку цього року рiшенням Київської облради 30 тисяч гектарів Дніпровсько-Тетерівського заповіднику, відомого як «Сухолуччя», віддали в оренду на 49 років товариству мисливців і рибалок «Кедр», яке пов'язують із Віктором Януковичем та його найближчим оточенням.

 

Теги: Київ , Янукович , покращення