На мерії Риму вивісять портрет Тимошенко

Олена Капустян
26 листопада 2012р. 10:48

 

Сьогодні на фасаді мерії Риму в знак підтримки вивісять портрет Юлії Тимошенко. Цю акцію затвердила асамблея депутатів Риму, «враховуючи політичну ситуацію в Україні», пише «Українська газета в Італії». Початок акції заплановано на 14:30 за місцевим часом.

«Арешт Юлії Тимошенко викликав занепокоєння на європейському рівні. Європейський парламент ухвалив рішення, озвучене поляком Єжи Бузеком, про те, що рішення київського суду було винесено за «політичними мотивами»», - йдеться у рішенні асамблеї.  Також італійський парламент направив заклик прем’єр-міністрові Італії Маріо Монті діяти для звільнення десяти політичних ув’язнених української опозиції.

Раніше уваги італійської столиці удостоювалися ізраїльський засуджений Шаліта, якого 5 років утримували у в'язниці в секторі Газа, італійка Россель Урру, яку викрали терористи в Алжирі, Аунг Сан Су Чжи, лідер опозиції Бірманії та інші. Юлія Тимошенко була засуджена до семи років позбавлення волі за перевищення влади при укладанні газових контрактів з Росією в 2009 році. Нині екс-прем’єр відбуває покарання в Качанівській колонії Харкова. Також стосовно Тимошенко порушено ще кілька кримінальних справ. 27 листопада Юлія Тимошенко святкує свій 52 день народження. 

 

Теги: рим , Тимошенко , опозиція , Італія