В Януковича замість альтанки будують ресторан

Олена Капустян
27 листопада 2012р. 13:56

На території президентської резиденції "Синьогора" в Карпатах зводять новий ресторан. Про це йдеться у розслідуванні програми "Тендер News" на ТВі.

"Будується там щось, ніби ресторан. Десь із весни проектували, потім чогось глохло, глохло", – розповів один із працівників. Відповідно до проекту, який вдалося побачити журналістам, будівля матиме два поверхи із відкритим дахом.П’ятдесят людей працюють по 12 годин на день. За словами робітників, їх взяли на роботу неофіційно й платять "чорну зарплатню". Про те, що на території альтанки немає, журналістам кілька разів заявили робітники на будівництві. Таким чином виходить, що новий об’єкт створюють під виглядом ремонту неіснуючої споруди.  

Головне управління регіонального розвитку та будівництва Івано-Франківської облдержадміністрації уклало угоду з ТОВ "УНР ПІБ" на реконструкцію павільйону з альтанкой на прибудинковій території президентської резиденції "Синьогора". Вартість угоди склала 23,99 мільйонів гривень. За останні півтора роки на утримання та ремонт резиденції "Синьогора" з бюджету витрачено 235,15 мільйонів гривень.

Теги: Янукович , синьогора , резиденція , альтанка