Центр, Оболонь і Поділ набирають «суд присяжних»

Маша Землянська
28 листопада 2012р. 14:15

Центр, Оболонь і Поділ набирають «суд присяжних»

Шевченківський, Оболонський та Подільський райони досі не набрали суд присяжних. Про вільні посади «Свідомо» розказали в Київській міській раді, яка власне і керує набором.

Щоб претендувати на місце присяжного потрібно мати довідки про несудимість, психічний стан та паспорт. Причому реєстрація у ньому має основне значення. Суддів обирають саме на місцем прописки. «Вже на місці Ви можете заповнити заяву. Ми все перевіримо, а Вам – залишається чекати на наш дзвінок», - пояснюють Київраді. Документи та заяву потрібно залишити в приміщенні мерії за адресою Хрещатик, 36. Тут же можна дізнатися про умову та оплату такої роботи.

З 20-го жовтня новий кримінально-процесуальний кодекс, дозволяє звинуваченим, які ризикують довічним ув’язненням, просити, щоб їх справу розглядали не тільки професійні судді, але й троє присяжних. Їх обиратиме автоматична система. Комп’ютер має визначити сім кандидатур, а потім - після процедури відводу. визначатимуться трьох присяжних. До речі, їм обіцяють усі гарантії, що мають «справжні» судді на весь період судового розгляду.

Фото з сайту ГлавКом

Теги: Київ , суд присяжних , робота