В кіно - прем'єра "Джунглів" з Вірою Брежнєвою

Галина Танай
29 листопада 2012р. 13:34

В кіно - прем'єра "Джунглів" з Вірою Брежнєвою

Уявіть: ви вирушаєте в екзотичну мандрівку. Зі своєю коханою, але остогидлою половинкою. Відпочинок перетворюється на суцільну сварку, ви вже ладні повбивати одне одного - і несподівано опиняєтесь на безлюдному острові. Тут і починається найцікавіше. В кінотеатрах - прем'єра комедії "Джунглі" з Сергієм Свєтлаковим і Вірою Брежнєвою.

До речі, Свєтлаков ще й продюсер "Джунглів", тож у кадрі викладався на повну. За його словами, у нього вийшла така собі цукерка для всієї сім'ї. Знімали фільм в Таїланді. Акторам довелось попотіти: вони лазили по 30-метрових пальмах, стрибали, пірнали в океан і їздили на слонах. Тендітній білявці Брежнєвій довелося стріляти з лука, захищаючи свого кіношного чоловіка від завзятих тубільців. А Свєтлаков був у шаленому захваті від знайомства зі слонихою. За його словами, це була любов з першого погляду. "Слониха була прекрасна, наші очі зустрілись, - і в цю мить я впав, бо дивився знизу, а вона-то згори", - розказав актор.Ще одним випробуванням став грим: Свєтлакову і Брежневій довелося маскуватись під тубільців і бігати з бойовим розписом на обличчі.


 

Зараз у пресі гуляють чутки про кохання Свєтлакова і Брежнєвої. Нібито між акторами роман, але вони його вперто приховують. Так це чи ні, невідомо, але подружжя "зі стажем" вони зіграли переконливо. Тож бронюйте квитки - і релаксуйте після напруженого робочого тижня.

Теги: Київ , Кіно , "Джунглі" , Брежнєва , Свєтлаков