В "Києві" - фестиваль модного кіно "Ellefest"

Галина Танай
4 грудня 2012р. 14:59

В "Києві" - фестиваль модного кіно "Ellefest"

Убивство на подіумі, ескорт-послуги, карколомні афери в бутіках – висока мода легко перетворюється на детектив чи трагікомедію. В кінотеатрі «Київ» стартує фестиваль модного кіно "Ellefest". П’ять фільмів: від класики Голлівуду до останніх новинок із фестивалю в Санденсі.

4 грудня, у вівторок, покажуть фільм «Професіоналки» з Жульєт Бінош. Історія журналістки з Elle, яка заради статті занурюється у світ дівчат з ескорт-сервіус. Щоб зняти цей фільм, полячки Малгожата Шумовська і Тіна Біркель майже півроку спілкувалися з повіями у Франції та Польщі.

5 грудня, в середу, покажуть два фільми: «Гарменто» та «Обличчя супермоделі: тоді і зараз». «Гарменто» - історія про те, як у ранні 90-ті асистентка з шопінг-кварталу робить крутий бізнес, видаючи ватяні труси та жахливі джинси за дизайнерські шедеври. Must-see для любителів моди і чорного гумору. «Обличчя супермоделі» - документалка, в якій Кельвін Кляйн знявся з Ізабеллою Росселіні, Поліною Поріжковою та Джеррі Холл. Вся правда модельний бізнес з його ідеалами, жорстокістю, пластикою та наркотиками.

У четвер, 6 грудня, буде «Гнів» - детектив, що починається з вбивства просто на подіумі. Ходять чутки, що сценаристи нібито взяли за основу історію модного дому Gucci – а це справжня кримінальна сага з дерибаном сімейного бізнесу.

А в п’ятницю, 7 грудня, покажуть класичну екранізацію «Великого Гетсбі» - картину 1974-го року за культовим романом Скота Фіцджеральда. У фільма два «Оскара», три нагороди Британської академії та «Золотий глобус». Надзвичайно стильне кіно, яке хочеться переглядати знову і знову.

Деякі фільми повторюються, тож слідкуйте за програмою тут. Вартість 50 гривень, замовити квитки можна за телефоном 234 73 81.

 

Теги: Кляйн , Бінош , Ellefest , Кіно , Київ , Професіоналки