Ще один міжнародний рейтинг України впав

Олесь Лук'яненко
6 грудня 2012р. 9:54

Ще один міжнародний рейтинг України впав

Рейтингове агентство Moody's Investors Service знизило рейтинг державних облігацій України з B2 до B3. Про це повідомляє сайт Moody's Investors Service, який опубліковав висновки агенції щодо України.


Це означає, що кредитний рейтинг України став ще нижчим. Основним чинником, що лежить в основі зниження рейтингу України, є оцінка інституційного потенціалу країни на тлі слабко передбачуваної політики та зниження прозорості даних. Інституційна сила опустилася  з «низької- дуже низької» до «дуже низької». Політична передбачуваність проявляється в слабкому досвіді у проведенні реформ, у нездатності домовитися з Росією про ціну на газ протягом року, а також в адміністративних заходах на ринку валюти. Поблема прозорості в тому, що Національний банк припинив із січня 2012 публікувати щоквартальні оновлення, що викликає особливу стурбованість.

 

Аналітична агенція Moody's – це дуже впливова організація, яка оцінює кредитний рейтинг позичальників за стандартизованою шкалою, а також здійснює дослідження і аналіз комерційних та державних організацій. У світовому рейтингу корупції Україна зайняла нижчі показники, ніж Пакистан та Нігерія, та посіла 144-те місце.

 

Теги: Україна , Київ