iTunes випадково показав порно росіянам

Олесь Лук'яненко
7 грудня 2012р. 8:02

iTunes випадково показав порно росіянам

Користувачі, шукаючи фільми на прокат, отримали натомість порнографічні фото. Фільми без ілюстрацій автоматично перенаправляли користувачів на сайт ххх.ххх. Про це повідомляє BBC.

"Коли ви хочете завантажити дітям "Панду Кунг-фу", то порнографія - останнє, що ви хотіли б побачити", - каже Ґрем Клулі з фірми IT-безпеки Sophos. Власники Apple бачили порно зображення, але попри бажання отримати фільм, у них не було такої можливості. "Це елементарне недбальство з боку Apple - не перевірити належним чином програмне забезпечення перед наданням масового доступу, але могло бути набагато гірше, якби там опинилися коди вірусів», - додае Клулі. В Apple відмовилась коментувати інцидент для BBC.

Адреси доменів на .xxx надійшли у продаж у 2011 році після багатьох років суперечок про доцільність запроваджувати окремі веб-адреси для порно контенту. Компанія Apple запустила свій популярний он-лайн магазин медіа-файлів iTunes Store в Україні та Росії на цьому тижні, але про схожі проблеми українці не повідомляли.

 

Теги: Росія , іTunes , світ , Apple