Джерело: частина "Охматдиту" може стати готелем

Маша Землянська
11 грудня 2012р. 18:37

Джерело: частина "Охматдиту" може стати готелем

Джерело в Національній дитячій лікарні «Охматдит» переконує: директора Юрія Гладуша зняли з посади, щоб поставити свою людину. Припускають, що це план, як забрати землю в центрі Києва і віддати забудовникам - під готель чи розважальний центр.

«Це як завжди, когось звільнили, тому що на його місце вже є новий претендент! В приватній розмові та людина, яка власне готувала, і підписувала, і рецензіювала документи, натякала мені, чи не проти ми нового керівництва в особі… її», - на умові анонімності розповідає один з членів громадської ради при «Охмадиті» і показує новий Статут лікарні, за яким Міністерство може реорганізовувати та ліквідовувати лікарню. - «Це - центр Києва, мова йде про мільйони. Наразі що з ними робити, могла розпоряджатися тільки лікарня. Тепер – і МОЗ. А потім, чорт його знає, кому вони віддадуть владу. Ми не здивуємося, якщо за таких умов тут виросте готель чи торгівельний центр».

Підпис, який стоїть під усіма документами, в тому числі в про звільнення Гладуша – автограф нинішнього заступника міністра Олександра Толстаного.

За яку землю бояться у лікарні? В 2013-му в «Охмадиті», який щороку приймає по 20 тисяч, заплановане відкриття нового корпусу. У цей корпус, який обійшовся платникам податків у два мільярди гривень, мають перенести старі відділення. Що станеться зі старими будівлями, звідки перенесуть відділення найбільше хвилює громадськість.

Теги: Київ , Охматдит , лікарня , земля , МОЗ