На відкриття ялинки Януковичем в Києві дали 1 млн

Олесь Лук'яненко
13 грудня 2012р. 11:36

Управління культури Київської держадміністрації уклало угоду на проведення свята «Ялинка Новорічна, засвітись вогнями» вартістю у 1,25 мільйони гривень. Про це повідомляють Наші Гроші, з посиланням на Вісник державних закупівель.

Гроші отримає фірма «Ай-Ван Івент Технолоджи», але що вони будуть робити за ці кошти – невідомо, адже документи не опублікували. Свято відбудеться 19-го грудня, за повідомленнями в медіа, захід має відкрити Янукович. Також повідомлялося, що заспіває Ніна Матвієнко з чоловічим хором і Анна Петрик – переможниця «Дитячого Євробачення 2012». Станцює дитячий ансамбль «Україна», візьме участь у програмі й академічний театр «Берегиня». Завершити свято обіцяють феєрверком.

Тендер проведено за неконкурентною процедурою «закупівля у одного учасника», оскільки ТОВ «Ай-Ван Івент Технолоджі» зареєструвало авторське право на цей проект. Вартість ялинки в ці кошти не увійшла, її встановлення обійдеться мінімум у 2,5 мільйони. Власником фірми є Андрій Хохлов –бізнесмен з Дніпропетровська. Це вже не вперше фірми, засновником яких він є, отримують бюджетні кошти без конкурентів через реєстрацію авторського права.

 

Теги: Київ , ялинка , Янукович