Суд викинув вчительку з елітної землі на Печерську

Олесь Лук'яненко
14 грудня 2012р. 9:29

Печерський районний суд виніс рішення, за яким вчительці Ніні Москаленко потрібно виїхати з дому. Про це повідомляє адвокат Москаленко.

За словами джерела, рішення прийняв суддя Сергій Вовк. Активісти зі «Свободи», які захищають вчительку від рейдерів, повідомили, що суд виніс рішення без жодних на те підстав. Активісти побоюються, що рейдери не дочекаються, поки рішення набере законної сили, а прийдуть виселяти вчительку разом зі старою матір’ю та неповнолітнім сином, адже нещодавно їй відрізали світло та повибивали вікна. 

Ніна Москаленко - 48-річна вчителька, має скромний будинок серед елітних маєтків Печерська. Разом із нею проживає син та старенька мама. Ніні Іванівні та її матері належали до цього рішення 2/3 частини житлового будинку, решта будинку 16 років нікого не цікавила: тріскалася, руйнувалася і залишалася бездоглядною. Але у квітні цього року з’явилися нові власники, які почали виживати жінку. Рейдери погрожували їй тюрмою, а згодом проти жінки було порушено дві кримінальні справи – за напад на одного з рейдерів, а також за вбивство вітчима, який помер два роки тому. Суддя Сергій Вовк причетний до політичних справ. Він судив екс-міністра Юрія Луценка. Рішення судді Вовка Європейський суд з прав людини визнав незаконним та політично вмотивованим.

 

Теги: Київ , Печерський суд , Вовк