На Банковій молодь "вступила" в Митний союз

Максим Опанасенко
17 грудня 2012р. 14:29

На Банковій молодь "вступила" в Митний союз

Група активістів з "Відсічі" та "Ми-Європейці" під Адміністрацієї президента показували всім бажаючим, що чекає на українців в разі вступу до Митного союзу.

За думкою молодих людей, що розіграли на Банковій міні-спектакль, на вході в Митний союз людей зустрічатиме злий міліціонер під всім відому "Полным-полна моя коробочка", котрий змушуватиме всіх працювати, бути слухняними, лояльними і апатичними, а за найменшу провину - каратиме.


 Фінал спектаклю для молоді став позитивним - їм вдалося вирватися з Митного союзу. Залишили вони там лише імпровізованого президента Віктора Януковича.

З Адміністрації президента до мітингуючих ніхто не вийшов. Активісти залишили тут "попередження" - фото Януковича з домальованими у фоторедакторі курячими яйцями і написом "Ми попередили". 13 грудня у своєму відеозверненні до новообраних депутатів Верховної Ради Віктор Янукович заявив, що Україна приєднуватиметься до Митного союзу поступово. Але приєднуватиметься, бо там, на його думку, зосереджено великий ринок для українських товарів. Соціологи, зокрема директор фонду "Демократичні ініціативи" Ірина Бекешкіна, запевняють, що далеко не всі українці за такий вступ, більшість українців хочуть або до Європейського союзу, або ж і до Євро і до Митного союзу одночасно.

 

Теги: Київ , Янукович , Митний союз , Відсіч