Ялинки вже чекають власників на базарах

Олесь Лук'яненко
19 грудня 2012р. 9:31

Ялинки вже чекають власників на базарах

Ялинки вже почали продаватися у столичних магазинах та на базарах, повідомляє газета «Хрещатик».

Усьго працюватиме 120 майданчиків, тому ялинок вистачить на всіх бажаючих.

Адреси, де можна купити ялинку у Києві:


* У Печерському — у супермаркеті “Фуршет” (вулиця Басейна, 4),  та одна точка на“Печерському ринку”, що на вулиці Кіквідзе, 1/2.

* У Шевченківському — у магазині “Квіткова галявина” (вулиця Мельникова, 1), на ринку “Нивки” (вулиця Щербакова, 47) та на Бессарабському ринку (Бессарабська площа, 2).

У Солом’янському — два куточки на ринку “Відрадненський” (бульвар Лепсе, 18), на Солом’янському ринку на підприємстві “Гарант” (вулиця Солом’янська, 24) 

* У Дніпровському — у торговельному комплексі “Райдуга” (вулиця Попудренка, 9-Г), на ринку “Автозапчастини” у ТОВ “Парк-сервіс” (бульвар Перова, 19-А).

* У Деснянському — по п’ять майданчиків у торговельному центрі “Маяк”, що на проспекті  Маяковського, 75/2 та на вулиці Попудренка, 96. Два майданчики облаштовано на ринку “Форест-груп” (вулиця Кіото, 10).

* У Святошинському — у торговому центрі “Борщагівський” (вулиця Зодчих, 58-А), біля універсаму № 12 (вулиця Жолудєва, 4) та у магазині “Ілліс” (вулиця Чорнобильська, 16/80).

* У Дарницькому — у гіпермаркеті “Епіцентр К” (проспект П. Григоренка, 40), на “Агроринку” (вулиця Вербицького, 32) та по чотири куточки на “Дарницькому ринку” (вулиця Сормовська, 15, вулиця Бориспільська, 3).

* У Голосіївському — у супермаркеті “Метро” (вул. Кільцева дорога, 1-В), у супермаркеті “Магеллан” (проспект Глушкова, 13-Б), ринок “Володимирський” (вулиця Горького, 115).

* У Оболонському — на ринку “Оболонь” (вулиця Героїв Дніпра, 4), на “Куренівському ринку” (вулиця Фрунзе, 1) на “Книжковому ринку” (вулиця Вербова, 23)

З минулого року вся хвоя, що надходить до продажу, повинна мати спеціальні чіпи. За пластиковою біркою зі штрих-кодом можна перевірити, звідки деревце привезене, ввівши код на спеціальному сайті — www.ukrlis.info.

 

Теги: Київ , ялинки , чіп