Киянка обійшла 12 країн з 2-річною дитиною

Галина Танай
19 грудня 2012р. 15:44

Киянка обійшла 12 країн з 2-річною дитиною

Чому кактуси колючі? Навіщо придумали кордони? Відповісти на всі дитячі "чому" неможливо - краще показати. Саме так зробила мандрівниця Діана Карпенко-Кантер - на рік вирушила з дворічною донькою Маґдаленою у подорож через 12 країн. США, Мексика, Перу  і так аж до Вогняної Землі - всі ці краї малеча бачила на власні очі. Після подорожі Діана створила книгу "Казки народів світу, що збирає маленька Маґдалена": історію незвичайної мандрівки очима дитини. Щоб видати цю книгу, потрібна 21 тисяча гривень. Зараз на проект збирають кошти на порталі "Велика Ідея" - долучитися можна тут.

"Головна фішка книги в тому, що її вигадало життя. Вона сталася з Маґдою і зі мною", - каже Карпенко-Кантер про свій проект. За словами Діани, подорож з дитиною чарівна тим, що починаєш дивитися на світ дитячим оком і бачиш усе як вперше. А після мандрівки лишилося стільки спогадів, що Діана вирішила укласти їх у книгу - адже саме між цікавих пригод, незвичних пейзажів та персонажів можна розказати малечі, як влаштований цей світ. Але й це ще не все. Під час подорожі дуже багато знімали, і цього матеріалу вистачило на цілу серію дитячих фільмів. Щоб завершити їх і видати книгу, потрібна 21 тисяча гривень. 7274 з них уже зібрали. Тож якщо вам до вподоби ідея "Казок маленької Маґдалени", можна долучитись - навіть 10 гривень допоможуть книжці побачити світ.

Діана Карпенко-Кантер - професійна мандрівниця. У свою першу велику подорож вона вирушила в 19 років - до Північно-Льодовитого океану. Зараз Діана час від часу проводить майстер-класи для батьків, які мріють, але не наважуються мандрувати з малими дітьми.

Теги: Казки Маґдалени , Карпенко-Кантер , Київ