На вихідних -"Канські Леви" у Кінопанорамі

Галина Танай
21 грудня 2012р. 11:09

На вихідних -"Канські Леви" у Кінопанорамі

"Мезим - шлунку добре з ним", "Відчуй себе богинею", "Проводь час з друзями, а не тампонами"... Забудьте цей жах - реклама може бути мистецтвом! У вихідні, 22 та 23 грудня, в Кінопанорамі програма "Канських Левів 2012" - найавторитетнішого рекламного фесту в світі. Півтори години на Лазурному узбережжі. Але пам'ятайте - вдома вам захочеться рясно заплювати телевізор.

Фестиваль "Канські Леви" проводять з 1954 року - це такий собі "Оскар" для рекламників. Мати цю нагороду дуже престижно, тож успішні світові бренди просто з шкіри пнуться, щоб придумати рекламу, яка межувала б з мистецтвом. Деякі ролики стають класикою, наприклад, реклама Apple 1984 року. Її створи режисер Рідлі Скот - той самий, що зняв "Чужого" і "Гладіатора". Саме це відео поклало початок "епломанії", що триває і досі.

Реклама - це не лише відео, і на "Канських Левах" дають призи й за графіку. Тож хол Кінопанорами перетвориться на Зал слави: тут виставлять роботи переможців у сфері дизайну. Серед них можна буде побачити цьогорічне Гран-прі у друкованій рекламі: кампанія Benetton з Бараком Обамою та Уго Чавесом.


Покази будуть у Кінопанорамі 22 і 23 грудня о 20:00. Бронюйте квитки за телефоном 287-30-41, також можна дзвонити на 063 733 55 83. Якщо замовите сьогодні, квиток обійдеться в 40 гривень, при купівлі на місці - 50.

Теги: Канські Леви 2012 , реклама , Кінопанорама , Київ