На Троєщині знесли черговий паркан забудовника

Олесь Лук'яненко
21 грудня 2012р. 17:57

На Троєщині знесли черговий паркан забудовника

На Бальзака, 54 місцеві мешканці знову знесли паркан забудови, яку будують на їхній прибудинковій території. Про це «Свідомо» повідомила місцева мешканка Юлія.

За словами дівчини, паркан намагалися відновлюють вже вп’яте, але щоразу небайдужі сусіди його руйнують. До обурених киян приїхав народний депутат від «Батьківщини» Володимир Яворівський, який переміг в їхньому окрузі, але лише розвів руками. За словами депутата, він не може завадити будівництву, адже всі документи і дозволи у власниці будівництва є. Місцеві мешканці послухавши депутата, взяли ініціативу в свої руки і вкотре позбавили будівництво паркану, який за їхніми словами, виходить за межі дозвільних документів.

Там де зараз постійно будують паркан ще в літку були дерева, які викорчували будівельники. Початок будівництва змусив Юлію створити блог, у якому вона намагається згуртувати сусідів. Місцеві мешканці зібрали близько тисячі підписів проти будівництва, але позбутися його так і не вдалося. Лише на деякий час був припинений дозвіл, який з шостого грудня знову діє. Скандальна забудова належить підприємниці Анні Рахімовій. Саме цій жінці належала «наливайка» за цією ж адресою, але оформлена була як дитяче кафе. Зараз Рахімова будує черговий дитячий заклад – зазначено в документації. Мешканцям стало відомо, що підприємниця має намір після добудови переробити дитячий заклад у готельно-розважальний заклад з нічним клубом, а їхні діти знову залишаться без майданчика. Дев'ятого грудня група молодих людей у масках зруйнували паркан. Міліція заявила, що знайде та покарає винних у його знесенні.

 

Теги: Київ , Троєщина , паркан , забудова , Рахімова