Скандал і вибитий зуб у сім'ї режисера Паперника

Галина Танай
26 грудня 2012р. 13:49

Скандал і вибитий зуб у сім'ї режисера Паперника

Режисер і кліпмейкер Максим Паперник, якого знають за новорічним мюзиклом "За двома зайцями", жорстоко побив свою рідну сестру. Він бив жінку в голову і вибив їй зуб. Про це продюсерка Олена Паперник написала на своїй Facebook-сторінці. Сам Максим Паперник це заперечує і говорить, що його сестра психічно хвора.

"Люди ПОМОГИТЕ, надоело ЖИТЬ В СТРАХЕ!!!!! Чуть что мне угрожают, что меня отправят в сумашедший дом или выгонят на улицу, у меня двое детей!!!!!!!!!!!!!!!!! БОЛЬШЕ МОЛЧАТЬ НЕ МОГУ." - написала жінка на своїй сторінці. За словами Олени, після розлучення  вона з дітьми - 17-річним сином і 8-річною донькою -  живе в квартирі матері. Каменем спотикання в сім'ї є виховання дітей Олени. "Якщо я роблю зауваження власним дітям в тій формі, що його не влаштовує,  він втручається, кричить, а якщо я прошу не втручатись - підіймає на мене руку", - розповідає жінка. Каже, бив і стареньку матір. За словами Олени, власної сім'ї у Максима Паперника немає, хоча в пресі він видавав дітей сестри за своїх. Як каже жінка, раніше вона нікому не розповідала про насилля в сім'ї, оскільки боялася брата. Щойно вона показала своє фото після інциденту.


Максим Паперник у відповідь опублікував заяву, в якій спростував усі слова сестри. "Після написаного я мушу відкрито заявити про те, чого ніхто не мав знати. Олена психічно хвора і проходила курс лікування в лікарні Павлова". І додав, що у сестри нібито періодично стаються напади агресії, і від цього страждають діти і літні батьки. Олена Паперник заявила, що це брехня, а в лікарню Павлова її поклали депресія та гормональний збій.

Максим Паперник - режисер, кліпмейкер та продюсер телешоу "Народна зірка". Він знімає кліпи для Алли Пугачової, Кобзона та Ірини Білик. Його сестра Олена Паперна також працює у кіно: вона є продюсером та режисером

Теги: скандал , Паперник , Київ