В кінотеатрах - Цирк Дю Солей у 3D

Галина Танай
27 грудня 2012р. 12:00

В кінотеатрах - Цирк Дю Солей у 3D

Для цього фільма автору "Титаніка" й "Аватара" Джеймсу Кемерону довелось годинами висіти під куполом цирку та днювати й ночувати з балеринами. І недаремно - йому вдалось поєднати цирк, кіно і театр в одній картині. В кінотеатрах - фантастична історія кохання чарівника Зарка у казковому світі легендарного Цирку Дю Солей у 3D.

Джеймс Кемерон та режисер "Шрека" Ендрю Адамсон підійшли до справи з усією відповідальністю: замість очікуваної кіноверсії постановок Цирку Дю Солей вони зняли повноцінний фільм зі своїм сюжетом. В картині використали фрагменти семи різних шоу Цирку.Кемерон мало не цілі дні проводив на майданчику - і це при тому, що він продюсер і міг не дуже-то надриватись на зйомках. На головні ролі запросили гімнастів: Еріку Лінц та росіянина Ігоря Заріпова. Сюжет такий: чарівник Зарк втрачає кохану, а разом із нею свій дар. Щоб повернути їх, він мусить пройти через дивні світи, населені фантастичними істотами, та подолати карколомні випробування. А глядачі завдяки 3D-технологіям  зможуть зазирнути за лаштунки, танцювати, стрибати й літати разом з акторами: спецефектів тут не менше, ніж в "Аватарі".


 

До речі, перша прем'єра "Цирку Дю Солей" була на Токійському фестивалі - саме там 15 років тому Кемерон представив "Титанік", який приніс йому світову славу. Новий фільм має всі шанси повторити той успіх: критики зустріли "Цирк Дю Солей: казковий світ" надзвичайно прихильно. Яскраві барви, неймовірні трюки, видовищні спецефекти - на таке кіно приємно сходити з родиною під Новий рік. Але 3D-творіння Адамсона й Кемерона - це однозначно більше, ніж просто красиве шоу.

Теги: Київ , Кіно , Цирк Дю Солей , Кемерон