Янукович "підчистив" свиту Табачника

Максим Опанасенко
29 грудня 2012р. 19:30

Янукович "підчистив" свиту Табачника

Заступника міністра освіти Дмитра Табачника Петра Кулікова - звільнено. Відповідний указ вже підписаний президентом Віктором Януковичем.

Причини звільнення поки невідомі. Наприкінці вересня Куліков претендував на посаду ректора Київського національного університету будівництва і архітектури. Але досі на сайті університету виконуючим обов'язки ректора значиться Віктор Баженов. 

Коментарів, через передсвятковий день, отримати не вдалося. Як тільки стане відомо про причини звільнення зама Табачника і про новопризначеного заступника - ми дамо знати. Куліков отримав посаду замміністра освіти взимку 2009-го, ще за екс-міністра Івана Вакарчука. Куліков є одним із найменш одіозних заступників міністра освіти Дмитра Табачника. Відомий своїм підписом під минулорічним листом Міносвіти до ректорів з вимогою економити державні кошти і не витрачати їх на наукові конференції, семінари і громадські заходи. Лист згодом відкликали назад. Також Петро Мусійович відомий своїм виходом до натовпу студентів, що зібралися в перші дні призначення Дмитра Табачника на посаду, аби протестувати проти такого міністра.

Теги: Київ , Табачник , Міністерство освіти , Янукович