Фанати привітали Павліченків з Новим роком

Максим Опанасенко
31 грудня 2012р. 12:33

Фанати привітали Павліченків з Новим роком

Дві сотні фанатів Динамо Київ зібралися біля входу до Лук'янівського СІЗО, щоб привітати батька та сина Павліченків, на яких повісили вбивство судді. 

"Хай вони знають, що вони не самі!" - сказав один з фанатів, виступаючи перед мітингом. Ультрас скандували "Свободу чесним!",  "Свободу Павлченкам!" "Один за всіх - та всі за одного!", "Разом - і до кінця". Жодних інцидентів не було, міліція спокійно спостерігала за протестантами.


Батька та сина заарештували за три дні після смерті судді Шевченківського райсуду Зубкова. Прокуратура заявила, що за ці три дні перевірила причетність крупного бізнесу до вбивства і не знайшла підтверджень. Суддя Шевченківського суду Зубков неодноразово ухвалював рішення на користь простих громадян, які протистояли варварським забудовам у центрі Києва. Прокуратура стверджує,що вбили суддю батько та син - Дмитро та Сергій Павліченки - за те, що він ухвалив рішення не на їхню користь у суперечці з фірмою за прибудову до власної квартири на Богдана Хмельницького, яку родина здавала в оренду. У жовтні 2012-го суддя Голосіївського суду Галина Бондаренко вирішила: Дмитро має отримати довічне позбавлення волі, Сергій – 13 років тюрми. 25-го листопада на підтримку Павліченків відбувся марш  футбольних фанатів, у якому брали участь близько 6-ти тисяч чоловік. До цього вони організували цілий рух захисту і створили для цього сайт.

Теги: Київ , Павліченки