Як на міліціонерів бульбашки пускали (ВІДЕО)

Евеліна Вишневська, Свiдомо, 18 березеня 2013р. 19:32

Адвокат Євгенія Закревська зачитала звернення до Генеральної прокуратури через відео, доки її тримали у Печерському райвідділі.

«По дорозі  до Генеральної прокуратури ми були нез... Читати повністю

Захисники Гостинного нападуть на посольство Кіпру

Евеліна Вишневська, Свiдомо, 18 березеня 2013р. 19:04

У середу 20-го березня о 12:00 на вулиці Воровського, 24, відбудеться пікетування посольства Кіпру. Мітинг ініціюють захисники Гостинного двору.

Мітинг відбудеться «на знак протесту п... Читати повністю

10 днів безкоштовно перевірятимуть легені киян

Маша Землянська, Свiдомо, 18 березеня 2013р. 18:18

З 19-го по 28-е березня Фонд Ріната Ахметова "Зупиніть туберкульоз, поки я живий" безкоштовно перевірятиме легені киян. Для цього по столиці їздитиме пересувний флюорограф.... Читати повністю

Ліки від глистів не перевірили і заборонили

Маша Землянська, Свiдомо, 18 березеня 2013р. 18:05

Популярний препарат від глистів Ворміл заборонили продавати аптеках. Щоправда заборона стосується тільки однієї серії порошку для розчинів індійського виробництва - L107.Читати повністю

Бульвар Лесі Українки тягнеться в заторі

Евеліна Вишневська, Свiдомо, 18 березеня 2013р. 17:30

Автомобілі, що їдуть по бульвару Лесі Українки, не можуть перевищувати свою швидкість більш ніж на 20 кілометрів на годину, через завантаження дороги, за інформацією сервісу Яндекс.Пробки.

... Читати повністю

Кияни почали частіше кашляти та температурити

Маша Землянська, Свiдомо, 18 березеня 2013р. 17:30

За останній тиждень у Києві побільшало хворих на грип та застуду. З 11-го по 17-е березня до поліклінік та лікарень прийшло більше 29-ти тисяч людей з кашлем, нежиттєм та температурою.

За д... Читати повністю

Армійці купили в УНІАНі невідомі і дорогі послуги

Максим Опанасенко, Свiдомо, 18 березеня 2013р. 17:08

Газета Міністерства оборони "Народна армія" уклала річну угоду з інформаційним агенством "УНІАН" вартістю 120 000 гривень. Про це Читати повністю

Станцію "КПІ" закриватимуть вранці

Евеліна Вишневська, Свiдомо, 18 березеня 2013р. 16:23

З вівторка 19-го березня по 24-те травня станція метро «Політехнічний інститут» закривається на вхід у робочі дні з 07:50 до 10:30, повідомл... Читати повністю

Видавництво просить школи не купувати книги з рук

Максим Опанасенко, Свiдомо, 18 березеня 2013р. 16:21

Видавництво "Центр навчально-методичної літератури", що традиційно отримує від Міносвіти держзамовлення на друк шкільних посібників, просить школярів, їхніх батьків і вчителів не купувати книги "з... Читати повністю

4% українців готові вийти на мітинг зі зброєю

Евеліна Вишневська, Свiдомо, 18 березеня 2013р. 16:14

Якщо життя значно погіршиться, то у санкціонованих мітингах та демонстраціях готові прийняти участь 49% українців. Про це говорять результати соціологічного дослідження Центру Разумкова.

32... Читати повністю

Податкова побачила обман у аптеці в Онкоцентрі

Маша Землянська, Свiдомо, 18 березеня 2013р. 16:04

Святошинська районна податкова має розібратися з діяльність товариства з обмеженою відповідальністю "Онікс 1", якому належить аптека в приміщення столичного Онкологічного центру. Ця аптека обманює... Читати повністю

Протягом тижня секретарки покажуть усе, що вміють

Максим Опанасенко, Свiдомо, 18 березеня 2013р. 15:55

У середу у Міжрегіональному вищому професійному училищі зв'язку стартує конкурс серед учнів з професії "Секретар керівника". Про це повідомляє прес-служба Головного управління освіти і науки Києва.... Читати повністю

"Покращення" обіцяє більші штрафи для водіїв

Евеліна Вишневська, Свiдомо, 18 березеня 2013р. 15:53

В Національному плані дій на 2013 рік є інформація про збільшення розмірів штрафів для водіїв.

У "Національному плані дій",... Читати повністю

Мухарський і Вінницька ідуть здаватись у Податкову

Галина Танай, Свiдомо, 18 березеня 2013р. 15:48

Податкова знаходить все витонченіші методи боротьби з приховуванням доходів: тепер чиновники запрошують до себе зірок. У вівторок, 19 березня, привселюдно  декларувати свої доходи прийду... Читати повністю

Гастарбайтери у Росії тепер мають знати 850 слів

Максим Опанасенко, Свiдомо, 18 березеня 2013р. 15:24

Відтепер всі бажаючі працювати в Росії повинні знати щонайменше 850 російських слів. Такий проект розробило російське Міносвіти.

Знання цих слів заробітч... Читати повністю